Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondolsz erről? Elég kemény.

Klipi kérdése:

Mit gondolsz erről? Elég kemény.

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 13. 12:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát... A karantén teljesen logikusan hangzik. :D Ha léteznek fejlettebb civilizációk, belátták, hogy reménytelenek vagyunk, és elszigeteltek, hogy szépen kiirtsuk magunk és egymást.X)
2011. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, de nem tartom hiteles információnak. Ezt bárki kitalálhatta és leírhatta.
2011. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én is olvastam már, max segítségével,

amit elmond igaz!

Ezeket a híreket már régebben is hallottam.

2011. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én most hallottam először,én is hiszek neki.
2011. febr. 13. 16:36
 15/20 anonim ***** válasza:
Na karanténban vagyunk :D.
2011. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Felettébb érdekes. De hogy igaz-e? Efelől már nem vagyok annyira meggyőződve. Azért a tévedés jogát fenntartom. :)
2011. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én is.
2011. febr. 13. 20:32
 18/20 anonim ***** válasza:
Hallott már valaki a zöld gyerekekről? Utcára kietett gyerekekről, akik a múltjukra sem emlékeznek? Lehet ők ilyenek.
2011. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Dilik.

Hogy lenne a mars-on élet,mikor oxigén sincs sok?

Próbáld meg, hogy biztosra menj:

Ami a szádban van levegő fújd ki, és utána nagyon kevés levegőt szívj vissza.

Csináld meg 5-ször!

Jó érzés?

2011. febr. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Földünkön a légkör sem volt mindig ilyen. Mégis létrejött az élet minimális oxigén jelenlétében is (ősi kékbaktériumok). Lehetséges, hogy régen valóban éltek nem csak primitív életformák a Mars felszínén. Még alig tudunk valamit arról a bolygóról. Lehet, hogy tényleg nincs ott semmi értelmes élet. Még nincs konkrét bizonyíték egyik állításra sem. Ha valóban előrukkolnak valamivel, hogy van vagy volt ott valami a Földünkéhez hasonló társadalmi forma, akkor így már elhiszem. Bárki ki tud találni ilyen elméleteket, hogy már pedig igenis vannak idegen lények, akik figyelnek minket. Majd talán egyszer megtudjuk, hogy igaza volt-e ennek a pasasnak, vagy nem.
2011. febr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!