Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről a vidiről?

Mit gondoltok erről a vidiről?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=WlLN_Jcg1pc


szal az ,hogy én sem hittem el,mert nem hiszem az ufokban. de a nasa ugye tök hivatalos meg minden. eredeti cuccokkal. és azért a vidi elgondolkoztatott....


2011. febr. 7. 14:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szerintem ezek már inkább valódi felvételek, mint a többi amatőr ufo felvétel...
2011. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
épp ezaz :/
2011. febr. 7. 14:52
 3/21 anonim ***** válasza:

ami 5:06-nél van, én egyszer olyat láttam. narancssárgásan villogott. dettó ugyanígy nézett ki. ha úgy vesszük, az én szemszögemből, már egy olyan felvétel van benne ami igaznak mondható. Hozzáteszem az ÉN szemszögemből.

egyébként tetszik a videó. köszi:):D

2011. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

ami 00:12-nél van az elég durva. szóval az is egy ufo, és nem ember alkotta kreálmány?

az a végén vajon mi lehet, ami bal oldalt mozog ott rajta?

)amikor a nyíllal mutatja..)

2011. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy tetszeni fog nektek :)

az a baj,hogy ugye ilyen kis bolygók sem lehetnek,vagy (befogok égni,de nemtudom :DDD) ilyen űrkő vagy vmi. Mert azok csak egy irányba mennek. Meg ugye van olyan rész,ahol a háttérben a föld található,szal közel vannak. meg az űrben nincs fény,és ott mégis visszavetődött vmi (vagy csak az üveg mögött volt). és még lehetne sorolni. persze az is érdekes ,hogy azt hiszem a hold volt ahol mutatták,hogy egy ilyen kidudorodó valami volt. olyan mint egy építmény,vár vagy ház.... olyan nem terem csak úgy..

remélem még sok embernek tetszik a vidi.:)

2011. febr. 7. 15:47
 6/21 tetris ***** válasza:
Esetleg űrszemét nem lehet? Bár ami mozog...
2011. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a fele űrszemét. Igaz van néhány, amik talán idegen űrhajók, vagy a Holdon lévő kiálló valami, na is érdekes.
2011. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Lehet léteznek mert 1x voltam a barátomnál aki faluban lakik és vihar közeledet és a távolban láttam egy másfél méteres átmérüjű villágitó gömböt ami mozgot és 2-3 másodperc után eltünt itt egy link h elképzeljétek : [link]
2011. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ennek a 99%-a űrszemét. Föld körüli pályán olyan félmillió kering, nyilván a hold körül is akad.


Esetleg 1-2 van benne, amire hirtelen nincs magyarázat.

2011. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Azok a mozgó akármik ami az elején is van, eléggé igaznak látszik. Lehet valami nagy baktériumok vagy ilyesmi.

Vagy csak kő, ami kering? :O

2011. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!