Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az UFOK csak akkor jönnek a földre ha mi kérjük őket telepatikusan?

Figyelt kérdés

Na szóval olvastam egy üzenetet, amit elvileg idegenek küldtek a földre nekünk, miszerint telepatikusan kérjük őket arra hogy jöjjenek le a földre. Én is meg tettem ezt és hirtelen kettő pont kezdet el vibrálni a fejemen én sem értettem de jó érzés volt. Na szóval úgy csináltam, hogy becsuktam a szemem és kértem azt " jöjjetek gyertek el a földre és segítsetek nekünk egy magasabb szintre jutni" Na szóval ezt a mondatot úgy mondtam el hogy közben a mindenségbe gondoltam az üzenetet, vagy valami ilyesmi. Próbáljátok ki ti is,


Na szóval még annyi, hogy azt is mondták, hogy ez egyfajta névszavazás szerűség, és így döntik el, hogy jönnek-e vagy sem, nem tartom valami vallósnak de lehet, mért is ne, szerintetek?


2011. jan. 5. 17:12
 1/9 anonim válasza:
Szerintem menny el és költözz be a sárgaházba.Ott talán kapsz kérdést a válaszodra.XDXDXD
2011. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Én is kértem őket telepatikusan, de azt mondták hogy: "nem megyünk, mert büdös vagy!"


beképzelt sznobok...

2011. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha ez a helyzet akkor vedd fel velük a kapcsolatot telepatikusan! Én azt olvastam hogy az elmegyogyó gumiszobáiban már sok sikeres kapcsolatfelvétel történt, és nem csak idegenekkel! Úgyhogy hajrá csak nehogy ottmaradj!
2011. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
diator, ezredszerre is sikerült megbotránkoztatnod.
2011. jan. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Minden esetre köszönöm a válaszaitokat, gondolom nem nagyon hisztek benne érhető.
2011. jan. 5. 21:48
 6/9 anonim válasza:
Hol olvastad ezt az üzenetet?
2011. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
youtube, de fent van az inadvideon is, és még nagyon sok helyen.
2011. jan. 6. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem egy kivágás egy filmből?


Mert ha nem akkor én raktam fel, bocsesz!

Lol.

2011. jan. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sztem nem az a hülye aki hisz benne hanem aki nem:) tegnap velünk is fura dolgok történtek...:D
2011. júl. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!