Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Valóban találkozhatott UFO-val?

Valóban találkozhatott UFO-val?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, átlag asszonyka, művelt, okos Nő (40 éves).Szóval semmi agybaja nem volt. Váltig állítja, hogy elvitték az UFO-k, gyönyörű volt az a világ, és visszahozták terhesen. Azóta mutogatja mindenkinek a hasát, hogy milyen csodálatos, hogy "idegen" gyermeket vár, és büszke lesz rá az egész világ. Olyan áhitattal mesél az élményről, hogy kezdem elhinni,hogy tényleg volt valami "találkozás". Oké, a terhesség nekem is magas, és nem hiszem el, de elképzelhető, hogy volt valami Földön kívüli élményben része szerintetek?
2011. jan. 4. 11:05
1 2
 11/15 Non-materialista válasza:
Hát ha ez megtörtént, annak valamilyen célja van s a gyereknek küldetése.
2011. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
engem igazából az érdekelne, hogy miről mesélt és nem az, hogy terhes. Mesélnél nekem arról a világról amit elmondott a néni?
2011. jan. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ő fogja a Reptoidoktól megszabadítani az emberiséget.
2011. jan. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
miért hiszi mindenki hogy a földönkívüliek olyanok mint az emberek?? a környezet lehet teljesen más összetevőkből így teljesen már élőlényekről.. és ha azt nézed itt a földön se tud egy kutya megtermékenyíteni egy embert vagy fordítva
2011. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Érdekes eset.Lehetne,hogy ne tűnj el és majd informálj ha kiderült a dolog?
2011. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!