Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Idegenek csipbeültetése?

Idegenek csipbeültetése?

Figyelt kérdés
Múlt éjszaka 3:30 kor mentem aludni, majd arra ébredtem, hogy pokolian fáj a lábam, mintha görcs lenne benne. Kb 5 percig fogtam, fogcsikorgatva, és amikor nem fájt, visszafeküdtem aludni. Délután amikor felkeltem, még mindig fájt, egészen mostanáig. Elképzelhető, hogy csip került a vádlimba?
2010. dec. 26. 20:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Kb ilyeneket, hogy megnyugtassatok :D THX!
2010. dec. 26. 23:08
 12/21 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy csipet ültettek be hiszen nem is láttad.
2010. dec. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Zsirember ***** válasza:

Hú, erre még nem is gondoltam. Akkor bennem már biztos rengeteg chip van!

Én valahogy ezt eddig mindig arra fogtam, hogy begörcsölt a vádlim! Igaz, az én fantáziámtól csak ennyi telik. Izomgörcs, hmm, tényleg túl hétköznapi magyarázat.

De most, hogy mondod, hát elgondolkodtató... :-)

2010. dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen,csip!!!!Ez az uj Orbán korszak kezdete!!Irányitsd a népet!!!Szó szerint!
2010. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Utolsó: Te nem tudod mit beszélsz!

Orbán-kormány nem létezik!

Csak a zéták ültették be Orbánt a "trónba". Orbán amúgy valójában félig ember, félig Zéta hibrid.

És a chip nem azért van benne, hogy Orbán ezzel irányítsa a népet. Csak kezdődik egy új analizációs hullám. Eddig azért nem volt ANNYI beültetéses eset, mint pár évtizeddel ezelőtt, mert:

a, Nem volt meg az egyeduralom. Most Magyarországon, mivel senki sem panaszkodhat majd, újra kezdődik a beültetéssorozat, amivel analizálják az embereket.

b, Mert eddig értékelték az előző, nagy felfedezéseket a földi testfelépítéssel kapcsolatban. Most az új ismereteik tükrében jobban ki tudnak minket elemezni.

Csak remélik amúgy, hogy 1012-ig, (amikor is átlépünk egy nagyobb szeretetrezgés szintre) be tudják fejezni a kísérleteiket, teljesen átformálva így a fajtájukat, hogy életben maradhassanak.


Van egy 'c' válasz is, de azt kifejtem:

Ufó-kutató visszajött.


:D Hogy lehet ilyeneket kérdezni? HOGYAN?

2010. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
vagy csak kaptál egy fasza vénás trombózist, ha fáj a lábad, és nem múlik el, mennyél orvoshoz!
2010. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Höhh, időközben meghalt.

A lába lerohadt, de ez mellékes, mivel egy darab vérrög átvándorolt az agyába.

Egy elég kis darab is elég, mert ugye kis agyhoz vékony érrendszer dukál...

2010. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Inkább a lábadba ültessék mint a seggedbe :D Cartman Rulez! :D
2011. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Non-materialista válasza:

Azért fájt a lábad, mert ásványi-anyag és táplálékhiány lépett fel, nekem is szokott, valószínű, előző nap kimerítetted magad. Megoldás, mikor elkap egy ilyen görcs a lábikrádban, akkor a talpad feszítsd magad felé, s elmúlik s másnap sem annyira fájdalmas.


Én tudom, hogy vannak, ufók, s földönkívüliek, de azért minden lábfájást nem kell összetéveszteni ufókkal és csipbeültetéssel. Azt amúgy sem a lábadba tennék szerintem, mert ott sok ideg nincs.

2011. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A kérdező agyában talán rosszabb lenne.
2011. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!