Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az UFÓ-k miért csak az amerika...

Az UFÓ-k miért csak az amerikaikat rabolják el?

Figyelt kérdés
Mi, európai emberek már nem is vagyunk elég jók nekik?
2010. dec. 21. 13:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az amerikaiak között több a szellemileg visszamaradott. Ezzel arra célzok, hogy senkit nem rabolnak el, nem zárom ki azt a lehetőséget, hogy léteznek, csak azt, hogy elrabolgatnak embereket. Különben nyilván álcáznák magukat és nem csak őket rabolnák el.
2010. dec. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Téves információ. Rengeteg, más kontinensen élő ember állította, hogy elrabolták.
2010. dec. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez örök rejtély marad, de amíg valaki nem hoz magával egy akármilyen fajú idegent, én nem hiszem el neki az elrablást.
2010. dec. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Le lehet olvasni a jelekből, hogy köztünk járnak a földönkívüliek, de főleg amerikaikat rabolnak el, ez tény.

Vagy lehet, hogy a más kontinensen élő emberek memóriáját törlik az elrablás után?

2010. dec. 21. 13:54
 5/23 anonim válasza:

Én már ott fennakadok h állsz a garázsban azt eltűnsz.

Lehetetlen.

2010. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

Én egyszer láttam olyat a Stargate-ben. Az volt, hogy áll O'neill a garázsban és ELTŰNT! F-szom, jött a fényesség azt' egyszer csak eltűnt azt' ott volt má' az űrhajón! Mondom, tévében láttam, és ugye ott nem hazudnak soha!


</sarcasm>

2010. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ez érdekes! Az Ő memóriáját törölték?
2010. dec. 21. 14:15
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
magyarokat is raboltak el, nem nézel elég mónika sót!
2010. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Amerikában eleve nagyon sokan élnek, az információáramlás is nagyon gyors, ezért tűnik úgy, hogy több az ilyen eset.
2010. dec. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 BlackSword ***** válasza:

Nyugodj meg! Senkit nem raboltak még el idegenek... Mert ha ilyet tennének, akkor annak nyoma is lenne... Az összes ilyen jellegű történet csak a figyelemfelkeltést/vagy éppen a figyelem elterelését szolgálja...

Én azon sem lennék meglepődve, hogy az 51-es körzet generálja ezeket a történeteket, hogy elvonja a kíváncsiak figyelmét a támaszpont valódi céljáról... Vagy pedig kamu az egész 51-es, és egy másik K+F bázisról terelik el a figyelmet vele... Mert a sok h.ülye mindent elhisz, amit leírnak...

2010. dec. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!