Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok a Fourth Kind-ba...

Mit gondoltok a Fourth Kind-ban hallható archív hipnózis felvételek sumér fenyegetéseiről?

Figyelt kérdés

Milyen ufó tudhat egyáltalán sumérul, és miért épp ezen a nyelven beszél az emberekhez, ha egyszer elvileg folyamatosan figyelnek minket, és kézenfekvőbb lenne a nyilvánvalóan könnyebb angol?

Lehet-e földönkívüli életforma helyett démon?

Egyáltalán a földönkívüliek hogy viszonyulnak a démonokhoz és szellemekhez?


2010. dec. 12. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na most már utánanéztem mert amit írtál nagyon ellenkezik azzal amit én tudok :D


A legelső írás a suméroké volt, ie 4000 körül, utána jöttek az egyiptomiak ie 3200 körül.

Az első írott emlék (egy kagyló) ie 6000-ből való Kína területéről, de valszeg Mezopotámiából származik, csak valahogy odakeveredett (ez nekem is új volt =).

A sumérok írása nem lehet hasonló az egyiptomiakéhoz mert az egyiptomiaké volt később :)

De nem tudom miért jössz nekem itt az írással amikor beszélt nyelvről van szó!!!


Sumér városállamok már ie 5300-tól léteztek, asszírok ie 2000-tól, Babilónia ie 1696-tól. Az asszír és a babilóniai nyelv a sumérból származik.

2010. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Azért jövök írással, mert az már fejlett, stabil beszélt nyelvet feltételez. :)

Egyébként nem légből kapott dolgokat írtam, nekünk így tanítják.

2010. dec. 14. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!