Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A NASA miért titkolja ezeket...

A NASA miért titkolja ezeket a felfedezéseket és az idegen lényekre utaló bizonyítékokat?

2010. nov. 24. 07:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert akkor min aggódnának az idióták?
2010. nov. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

szóval annyira ügyesen titkolják ezeket a "bizonyítékokat", hogy az abszolút titkos youtubon lehet csak megtekinteni...

mondd, kedves kérdező, teljesen bizonyos vagy abban, hogy minden, az interneten megjelenő marhaságot el kell hinni?

2010. nov. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát a titkok egyszer kiderülnek, de hogy az milyen formában, az lényegtelen. Mivelaz internet a legelterjettebb közvetítő az emeberk felé ezért miért ne tennék fel. Egyszer minden hazugságra fény derül...
2010. nov. 24. 08:09
 4/18 BlackSword ***** válasza:

Tényleg minden titok kiderül, kivéve az, amit örökre titkosítanak... Gondolkozzál már egy picit... Kínában pl szűrik a netet, és nem lehet hozzáférni olyan odalakhoz, ahol Kínát negatívan tüntetik fel...

Szerintem ezek a -szerintetek- "kiszivárogtatások" a FAKE... Így aztán mindenki szövögeti a maga kis összeesküvés elméletét, és így titokban tudják tartani azt, amit titokban akarnak tartani...

Egy példa: Véletlenül kiszivárog, hogy idegeneket boncolnak az 51-esben... Így aztán a fene nem figyel a repülőgépekre/műholdakra telepíthető multifázisos fézerre, melyekkel a nukleáris töltetű interkontinentális ballisztikus rakétákat lehet a pályájuk felszálló ívében kilőni...

Ezről eznyit...

2010. nov. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Utolsó!

"Véletlenül kiszivárog, hogy idegeneket boncolnak az 51-esben... Így aztán a fene nem figyel a repülőgépekre/műholdakra telepíthető multifázisos fézerre, melyekkel a nukleáris töltetű interkontinentális ballisztikus rakétákat lehet a pályájuk felszálló ívében kilőni"

Nem akarok kötekedni, de ha így lenne amit érvelsz, akkor ezzel az erővel Isten létezését is direkt hitették el az emberekkel hogy közben a harci fegyverek titkos fejlesztését titokban tudják tartani. Ezért készítettek egy fekete könyvet aminek Biblia a neve, hogy az emberek Istennel foglalkozzanak, egy szellemmel amit sosem látott senki és ne a világgal. Megjegyzem UFO-t már legalább láttak, de Istent még nem.

2010. nov. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Igaza van az előzőnek.Én már láttam UFO-t.

Kimentem a kertünkbe és zümmügot valami,talán darázs, de valami más volt, valami undorító zümmögő bogár, vagy talán rovar? Nemtudom.Mindenesetre azonosítatlan....:)


Visszatérve a "bizonyítékokra".Egyszer esküszöm megcsinálom, hogy kiszórom a lisztet az asztalra, nyomok rá egy-két kráterhez hasonlót és melléteszek alig kivehető tárgyakat.Lefotózom párszor fel a jútyubra és már is kész a megdönthetetlen bizonyíték a Holdon lévő idegen élöformákra.Aztán hetekig röhögök, mert valami megszállott felteszi ide és az alkotásomat szupertitkos információnak és bizonyítéknak véli, pont mint a többi aki követi őt.XD

2010. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 BlackSword ***** válasza:

ma 08:54!

Egébként hol az öszefüggés az én példm és a tied között??? Mert ez így azért elég szofisztikált, hogy finoman fejezzem ki magamat...

2010. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
09:41 Nem magamat, hanem magam.
2010. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Amíg önmagadban nem fedezed fel a hazugságot, addig a külvilágban sem fogod!
2010. nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Hát a titkok egyszer kiderülnek, de hogy az milyen formában, az lényegtelen. Mivelaz internet a legelterjettebb közvetítő az emeberk felé ezért miért ne tennék fel. Egyszer minden hazugságra fény derül..."


Aha értem.

A zenekiadók, a filmesek, a jogvédők és még a sok f.szomtudja milyen szervezet kb. 3 óra alatt le tudja vetetni a jútúbról a jogvédett tartalmat (ezért nem tudtam megnézni az erdei zsolti meccsét, doh...), de a NASA AZ NEEEEEEEEEEM: Nekik beint a jútúb!


Nem lehetne egy olyan törvényt hozni, hogy 70-es IQ alatt csak felügyelettel lehessen használni az internetet?

2010. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!