Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha léteznek UFÓ-k miért nem...

Ha léteznek UFÓ-k miért nem lépnek velünk kapcsolatba?

Figyelt kérdés
vagy már megtették és a kormány eltitkolja mert félnek hogy pánik törne ki...
2010. nov. 6. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Mert még nem nőttük ki a gyerekes hülyeségeinket.


(Tisztelet a kivételnek!)

2010. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Azt tudnám elképzelni, hogy lezuhantak, a kormány elfogta őket, és rabságban tartotta mind. Ha én Idegen lennék egy ennyire primitív, erőszakos fajt nem látogatnék meg, hagynám, hagy pusztítsák ki önmaguk.
2010. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Valószínűleg próbálnak, de ez nem olyan egyszerű. Egyszer már észleltek olyan rádiójelet a Földön (a híres "Wow" jel) amiről a tudósok úgy gondolják, hogy valószínűleg földönkívüliektől érkezett, de a jel az ideéréskor már 200 éves volt, mivel 200 fényévnyi távolságból érkezett, azóta lehetséges, hogy az a civilizáció már meg is semmisült, ki tudja...

Én azt tartom lehetségesnek, hogy nem nagyon van a Földinél sokkal fejlettebb civilizáció, ők is csak küldözgetik a jeleket a semmibe, és remélik, hogy kapnak választ, mint mi.

2010. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 tank_R válasza:
28%
Ez így nem teljesen igaz. Én Ufó vagyok és folyamatosan próbálok kapcsolatot létesíteni a nőkkel. Néha még testiségbe is átmegy a dolog. Azért vagyok itt, hogy az anatómiátokat vizsgáljam meg alaposan. Vannak Női Ufók is de azoknak semmi nem jön össze mert baromi rondák. :D
2010. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Mer a rossz hír gyorsan terjed!Tudják hogy az ember egy hülye bunkó aki még saját magát is kinyírja és ezér :D
2010. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ők igyekeznek, de a kapcsolathoz kettő kell. Te is megtalálod őket, ha keresed.
2010. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%

Ezt a kérdést tette fel Enrico Fermi fizikus is 1950-ben. Hogyan lehet az, hogy ha számos fejlett földön kívüli civilizáció létezik a Tejútrendszerben, még nem találtunk olyan bizonyítékokat, mint idegen űrszondák, idegen űrjárművek vagy rádióadások. És ilyen bizonyíték jelenleg nincs birtokunkban. Nem repkednek idegen űrhajók a fejünk felett, és nincsenek zöld emberkék sem az utcákon.. De még rádiójeleket sem fogtunk tőlük..

Persze az, hogy egyedül lennénk az univerzumban elég merész kijelentés, hisz az univerzum felfoghatatlanul nagy. De felfoghatatlanul nagy a távolság is, amit le kell küzdeni ha utazni akarunk a csillagok közt. Ez a jelenlegi technológiával megvalósíthatatlan.

2010. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Nem akarnak szóba állni hülyékkel :)
2010. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Az Amerikai Állam több mint 50 éve hazudik nekünk. Valakinek érdeke hogy ne tudódjon ki ez a dolog.
2010. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ők meg azt nem tudják, hogy mi létezünk, és ugyanugy azt gondolják, hogy egyedül vannak, mint ahogyan azt mi is tesszük
2010. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!