Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki mikor eszmélt rá hogy egy...

Ki mikor eszmélt rá hogy egy gyarmatbolygón élünk ahol már az ősi társadalmat is idegen lények segítették a tudás elérésében és az emberek leigázásában?

Figyelt kérdés
Sumér babilóni egytiptomi azték maja kultúrák.
máj. 29. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Én most hogy írtad.
máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Alaptalan mesékre nem szokás csak úgy rájönni.
máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Már a kulcsszavakat sem sikerül kiírnod?
máj. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
27%

Sok mindenre ráeszméltem, mióta egyik kutatási területem a konspirációs elméletek, illetve paranoid / skizoid gondolkodásra hajlamos emberek furcsaságai.

Ebbe a körbe tartozik a "szimulációban vagyunk", "földönkívüliek néznek minket fentről" és hasonló című televíziók.

Nem jó irány, annyit elmondhatok, de lehet még érdekesebb is, én szóltam.

máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megnéztem az erről szóló netflix dokut azóta én is hívő lettem.
máj. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
55%

az emberiségnek mesékre van szüksége, hogy ne szembesüljön azzal, hogy egy gyarló állatfajta és az egyetlen értelme az életének, hogy utódokat hozzon világra és ez megy a végtelenségig, vagy amíg ki nem hal a fajtája.

sajnos ez a helyzet :)

máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Én is ebben a pillanatban, mikor tőled meghallottam.
máj. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha gyarmatbolygója lennénk egy földönkívüli fajnak akkor nem gondolod, hogy tudnának az emberek a létezésükről? Nem sok értelmét látom annak, hogy valaki szolgákat tart de amúgy meg bujkál előlük.
máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Apám már a kommunizmusban nőtt fel és már ő mondta jóval David Icke előtt még a '80-as években ezt. Én magam olvasás után ismertem rá
máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj hogy a kommunizmus is ugyanolyan mondvacsinált volt mint a gyarmatbolygó.
máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!