Az ufókutatók honnan kapnak fizetést?
Van magyar Ufószövetség. Csibálnak rendezvényeket országszerte, amin előadnak. Pl ez is [link] A konferencián a meghívottak is kapnak pénzt, akik eláadáson okítják az emberek és szétosztják egymás közt is.
Emellett sokan írnak könyveket pl Sós Tibor, Miskolci László, Kalmár János, Egely pl még egy bioenergiás kerinhgetőt is épített valami bienergiamérő ketyere. Jön a cash ezerrel!
Az ufókutatók és az ufotudományokkal foglalkozó szakemberek általában különböző forrásokból fedezik az életköltségeiket, mivel az UFO-kutatás nem egy hivatalosan elismert tudományterület, és nincsenek általánosan elfogadott kutatói pozíciók vagy finanszírozási források a területen. Az ufókutatók általában a következő forrásokból szerezhetik be a szükséges finanszírozást:
Saját finanszírozás: Sok ufókutató saját pénzügyi erőforrásokból finanszírozza a kutatási tevékenységüket. Ez azt jelenti, hogy saját megtakarításaikat vagy más jövedelemforrásaikat használják a kutatásra és a kapcsolódó utazásokra.
Kutatói ösztöndíjak és pályázatok: Néhány ufókutató megpróbál pályázatokat benyújtani vagy kutatási ösztöndíjakat szerezni, amelyek lehetnek akadémiai vagy nonprofit szervezetektől. Az ilyen ösztöndíjakat általában az UFO-kutatás finanszírozására vagy a kapcsolódó tevékenységek támogatására lehet felhasználni.
Könyvkiadás és előadások: Sok ufókutató könyveket ír és tart előadásokat az UFO-jelenségekről vagy kapcsolódó témákról, és ezen tevékenységekből származó bevételekkel támogatják kutatási munkájukat.
Szponzorok és támogatók: Néhány ufókutató szponzoroktól vagy magánbefektetőktől kaphat támogatást, akik hisznek az ufokutatás értékében és hajlandóak anyagi segítséget nyújtani.
Alternatív média és internet: Az ufokutatók gyakran szerepelnek alternatív médiafelületeken, így például YouTube csatornákon vagy podcasteken, és ebből származó bevételből finanszírozhatják a kutatást és a tevékenységeiket.
Fontos megjegyezni, hogy az UFO-kutatás és az ufotudományokkal foglalkozó kutatók általában kisebbségben vannak a tudományos közösségben, és a terület gyakran kontroverziálisnak számít. Emiatt nem könnyű hivatásként folytatni az ufokutatást, és a finanszírozás megszerzése is kihívást jelenthet. A hivatalos tudományterületeken dolgozó kutatók általában az egyetemeken vagy kutatóintézetekben találhatók, és ott kapnak fizetést a tudományos munkájukért.
Általában az ilyen emberek kőművesek, lakatosok, mázolók és szakmunkások.
Személyes tapasztalatból írom.
Vasárnap esténként, fenn a hegyekben, egy kellemes nyaralóban találkozik Soros György és Bill Gates. Miközben a kandallóban ropog a tűz, csendben néznek egymás szemébe. Aki hamarabb msolyogja el magát, vagy csak pislog, az bedob egy százdollárost egy malacperselybe.
Na, abból fizetik őket.
5 "Általában az ilyen emberek kőművesek, lakatosok, mázolók és szakmunkások.
Személyes tapasztalatból írom."
Ezzel ellentétben a valóság:
dr.Egely György fizikus, mérnök a BME-én végzett
Hargitai Károly, író számos könyvet írt
Keviczky Kálmán az USA nyugalmazott katonai tisztje
Kisfaludy György szervízmérnök, rendszermérnök
-.-
#8
Wow találtál kivételt?
Tuti nehéz volt.
Mellesleg különbség van kutatók között vs az átlagos ufokurtató között.
Akik googlen beírják:"UFO" és mesternek képzelik maguknak a témában.
Nem csoda hogy az ufokurtatók kutatásai amit a 444 és index publikált, már sok nem elérhető.
Meg dokik megjósolták már a világ végét, hogy kommentelsz így?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!