Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Hold egy űrbázis?

Ufokurtato007 kérdése:

A Hold egy űrbázis?

Figyelt kérdés

Mi van, hogyha egy reptoid űrbázis, amin egy hatalmas lézerágyút tárolnak, ami képes a Föld elpusztítására?


Forrás: [link]



2021. nov. 14. 05:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
84%

" Mi van, hogyha egy reptoid űrbázis, amin egy hatalmas lézerágyút tárolnak, ami képes a Föld elpusztítására?"

Logikus ellen érv kell?

Komolyan?

Vagy 100x elsütöttem volna mióta a Hold a Föld körül kering. (99x csak azért mert bealudnék az őrségben és szinte biztos hogy azt az egy szrt fejelném meg...)

De nem vagyok olyan kegyetlen mint ahogy az elméletileg létező reptoidokról állítják. Szóval a reptoidok, vagy pacifisták, és nem akarják elfoglalni a Földet, vagy nem léteznek.

2021. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:
#41 lehet, hogy üzemképtelen vagy a hódi népség kezében van. Esetlegesen egy csata folyt a fegyver megszerzéséért és midnketto faj komol veszteségeket szenvedet, és nem érte meg nekik újra üzembe helyezni, mert féltek, hogy a munkálatok alatt egy újabb reptoid támadás áldozatává válnak és így megint csak kidobtak sok pénzt a semmiért, szoval ma már neutrális terület.
2021. nov. 14. 13:29
 43/65 Viperahal-42 ***** válasza:
100%
Az Űr egy Holdbázis
2021. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim válasza:
0%

A hold egy űrbázis a belsejében élnek az ufókák.


Nem tart nekik több millió évbe az utazás mert a földön fejlődtek ki több millió éve. A gyíkok.


Az ufókák meg féregjáraton közlekednek.

2021. nov. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim válasza:
42%

[link]


Itt van magyar felirattal.

2021. nov. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
37%

9-es azért az súlyos érv, hogy nagyobb aszteroidák is csapódnak be a Holdba, magyarán ha fegyver bázis lenne ott akkor már rég felrobbant volna a Hold.


Józanul kéne gondolkozni csak.

2021. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
82%

Valaki Star Wars-ba képzelte magát úgy látom.


A Holdnak és a Star Wars-ban lévő Birodalmi bolygó űrhajónak semmi köze egymáshoz.


Nem mellesleg a Holdnak jelentős kapcsolódása van a Föld ár-apály jelenségéhez.


A Hold nem fehér színű, hanem szürke, csak a Nap körül forgás miatt, ahogy a Nap fénye éri, azért fényes.


Nem George Lucas írta a Star Wars-t, a Star Wars egy képregény sorozat,amit megfilmesítettek, és amit a Disney enyhén szólva átírt.

Egy írónak lehet végtelenül gazdag a fantáziája, szóval ebből is látszik, hogy több mindennel nem vagy tisztába, azzal se hogy nem George Lucas az írója a Star Wars-nak.

2021. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van 2 nyitott kérdés a Holdon ezzel kapcsolatban, az egyik a szeizmikus kongás ami üreges belsőt feltételez, a másik, hogy egy adott szintnél mélyebb kráterek nincsenek a Holdon.

Egyébként a millió reptoidos kérdésért a barátoddal együtt Süsüvel kellene titeket feletetni.😆

2021. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
76%

47-es vagyok. 30-asnak címeztem amit írtam.


48-as első oldalon írtam erről a két nyitott kérdésről 6-os, 7-es válaszomban.

2021. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 A kérdező kommentje:
Már megvitattuk és ufológus kollegám megerősítette, hogy a Hold egy mesterségesen létrehozott űrállomás, vagy bázis. Amit később hadászati célok végett átalakítottak, ekkor kapta meg a halálnyalábot. Viszont mára egy elhagyatott halálcsillag.
2021. nov. 14. 18:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!