Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van idegen életforma a Földön?

Van idegen életforma a Földön?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy szerintetek ténylegesen vannak-e idegenek a Földön valahol meghúzódva, vagy egy kutatóbázis területén...
2010. aug. 27. 22:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Állítólag a Dulce-bázison vannak Szürkék xD

meg az 51-es körzet persze..

2010. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Persze, én is ismerek párat xD 2 évig osztálytársak is voltunk x'D


Amúgy meg találsz egy plázában. könnyen fel lehet ismerni őket. S-es vagy XS-es ruhákat próbálnak, szemfestéket keresnek a kedvenc rucijukhoz és vagy végtelenségig szőkített vagy melírozott, vagy eredeti hajszínük van; ja és amikor kicist szűk az XS-es gatya akkor azt mondogatják, hogy milyen dagadtak meg minden....

L/13/ XL

2010. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Hülyék...xD

a cigány egy teljesen más életforma, életfelfogású - mondjuk úgy - élőlény, de nem idegen életforma.



Ja, olvastam a Dulce bázisról, de nekem kamunak tűnt a szöveg jó része. Amit te linkeltél be, még nem olvastam most fogom:D


ja, és egy másik válaszolónak: amit leírtál az Kiss Ádám stand up komikustól van. (showder klub copy)

2010. aug. 28. 11:00
 14/22 A kérdező kommentje:

Ja, és még valami:

na csak ezerszámra vannak itt, akkor könnyen meg tudnak bújni.


Ha belegondolsz: Lehet hogy egy másik civilizáció ugyan így jókat mosolyog azon, hogy egy merészebb társuk felveti a rajtuk kívüli élet létezését, mint ahogy ti..

200 évvel ez előtt ugyan így mosolyogtak az első vonaton.

Aztán amint felültek...


persze, mosolyogjatok csak, ilyen az ember, amit nem érez, nem lát azt a puszta létezés tényétől is messzire kizárja.

De legyetek szivesek ugyan így "mosolyogni" akkor is, mikor az idegen is mosolyogva üdvözölnek... Vagy veszedelmesebben.

2010. aug. 28. 11:14
 15/22 anonim ***** válasza:
Ez nem ér, Kiszel Tündét én akartam :(
2010. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Am én el szoktam gondolkozni azon, hogy lehet hogy éppen valahol máshol, egy másik bolygón épp egy lila bőrű, háromszemű, végtag nélküli lény a csápjaival sétál a nekik teljesen normális 2000 fokos hőségben xD És nekik ez a normális. ők nevetnek azon, hogy valaki fehér (jó, nem ismerik a bőrszínt mert nekik a bőrszín az a lila) és csak két szeme van...
2010. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ezt mondom, ami nekünk morbid, az máshol hétköznapi.
2010. aug. 28. 15:17
 18/22 anonim válasza:
Igen én is teljes mértékbe állitom hogy vannak idegenek...a mult héten éjszaka ugattak a kutyáink és nagy fényjelenség volt az udvarunkon..erre amikor kimentünk hirtelen a kert felé vette az irányt...a rendőrök is állitják ez egy idegen betolakodó volt, a szomszéd faluból..átszökött egy ember..hát igen sztem elég idegennek mondható :D
2010. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Biztos van, mivel az óceánok több mint fele nem felfedezett terület, valamint nagyon sok élőlényt is fedeznek fel mostanában. Na, most ez nem elég? Miért menjünk távolabb, ha még saját magunkat és a környezetünket sem ismerjük eléggé?
2010. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy hol élhetnek idegenek, vagy milyen a biológiai felépítésük, hanem, hogy itt a Földön vannak-e. "Ehez nem kell messzire menni."
2010. szept. 1. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!