Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért takarják el az arcukat?

Miért takarják el az arcukat?

Figyelt kérdés
több eset volt,mikor szellemszerű lénnyel találkoztam de az arcuk nem volt látható.
2010. jún. 24. 19:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. jún. 26. 20:34
 12/19 anonim ***** válasza:
Valaki komoly választ nem tud adni , légyszives ha tudja valaki akkor írja már le mert engem tényleg érdekkelne ez hogy mér nem lehet látni az arcukat?
2010. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
47%
Mondjuk azért, mert az emberi agynak mi, emberek csak 2-3%-át használjuk és a többi 97-98% tudatalatti képzelet néha felülmúlja a valóságos tudatunkat, ezáltal illúzióinkat mi határozzuk meg. :D 12/F (<- jó mi? :))
2010. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nincs arcuk
2010. jún. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Lehet elveszteték , vagy esetleg azért nincs hogy ne ijed meg töluk anyira
2010. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Én azért kiváncsi lennék, ha már többen is láttatok itt szellemeket, hogy mikor, hol, milyen helyzetben találkoztatok velük, hogy néztek ki, adtak-e vmilyen hangot stb? Komolyan érdekel, én még nem találkoztam egyel sem.:-I
2010. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

egyszer egy vékony csontvázszerű lény volt a szobámban(ne röhögjetek,tényleg így volt:-)) és nagyon ilyesztő volt,gonoszságot árasztott.az arca el volt takarva.nem tudom,hogy szellem volt-e vagy mi ilyen félálomban találkoztam vele.lehet csak a saját fantáziám szülte az egészet,nem tudom pontosan megmondani,de nagyon valóságos volt.

aztán egyszer éjszaka a szobán átsuhant egy árnyékszerű,emberalakú valami.én épp mentem be a szobába,és mintha megijedt volna tőlem,gyorsan eliszkolt egy szekrény mögé.tudom ez most baromi röhejesen hangzik,de tényleg láttam.próbáltam magyarázatot keresni rá,hogy biztos a saját árnyékom volt,de rájöttem nem lehett az,mert sokkal gyorsabban mozgott mint én,ráadásul profilból láttam,és ahonnak fény jöhetett az utcáról az szemből jött,tehát az én árnyékomnak valszeg mögém kellett volna vetülnie,de mindenképpen le a padlóra és nem egymagasságba velem...és nem profilnézetbe.

hangot nem adott az "illető".

aztán kisebb koromban egy meghalt idős ismerősünkkel álmodtam akit nagyon szerettem.becsöngetett hozzánk álmomban és én kérdeztem,hogy lehet ez,amikor ő már meghalt.azt mondta,meg tud jelenni azoknak akiket szeretett,és közeli kapcsolatban volt.mesélt a túlvilágról,hogy abban az állapotban amiben most ő van,minden semleges:nincs,jó,nincs rossz,egyszerűen minden csak van.hozzátette,hogy ebben az állapotban lelki nyugalomban és békében él.

2010. okt. 8. 09:19
 18/19 anonim válasza:
és például a kukijukat vagy a punijukat láttad?
2010. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
nem azon járt az eszem,de jól megdugtam volna,ha puncis:-)
2010. nov. 8. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!