Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láttatok már valami természet...

Láttatok már valami természet feletti lényt?

Figyelt kérdés
Kérlek normálisan válaszoljatok, ha meg nem megy, akkor meg nem kell válaszolni!😊
2015. júl. 19. 14:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hívő,de gondolj bele természetfeletti lényt nem láthatsz mert ha már látod akkor az a természet része és rá is hatással vannak a természet szabályai.
2015. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

10.

biztos nem láttál?

(amúgy a madarak dinoszauruszok)

2015. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Aha, van két hobbitom a pincében 25 ezerért megnézheted őket 10 percre.
2015. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, kérdező, miért nem hasznos számodra (meg mások számára) az első válaszom. Teljesen őszinte, a valóságnak megfelelő választ adtam, hiszen még tényleg nem láttam természetfeletti lényt.


Tán azt hiszed, hazudok?


Nem, mintha érdekelne hogy lepontozol/tok, csak kíváncsi lennék a gondolatmenetre, aminek a végeredménye ez a durcás kattintás lett.

2015. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen láttam , hogy mit azt privátban , az okát is elmondom
2015. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#12


De, tényleg láttam. De az időgépemet még nem akartam felfedni. Szóval te se áruld el senkinek. (Még jó hogy mások ezt nem olvassák.)

2015. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"ha márláttal a természet része"

Hát amúgyis a természet része és a természet feletti kifejezést az ember a nem ismert dolgokra használja.

Ahogy a gravitáció is természetes ésláthatatlan.

2015. júl. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én láttam már Ufòt vagy valami olyasit:

Volt amikor csak egyet,de kettőt és hármat is láttam egyszerre. Amikor nagyszüleimnél voltam láttam egy fehér gömböt, ahogy elkezd emelkedni és eltűnik.

Egyszer a Balatonnál láttam amikor nyaraltunk,apukámmal lementem futni a partra (ez kb. fél 7-kor volt) és megláttam egy szürke tárgyat. Volt amikor osztálykiránduláskor láttam egy ufót.(Bár tudom,hogy az osztályban is van egy-két "ufó" :)

2015. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!