Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van ez? (A kérdés túl...

Miért van ez? (A kérdés túl rövid, a magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Egy két szobás lakásban lakunk, én az anyukám és a hugicám. Két éve költöztünk ide és azóta sok fura dolog történt.

Pl: van egy két éves cicusunk és mindig meredtem bámul egy pontot, nem mindig ugyanazt a pontot. Meg a húgom os néha beszél olyamokat, hogy szeretne játszani a nénivel. És ezt úgy mondja, hogy semmilyen néni nem volt az előtt ott.

Meg a szobám közepén mindig hidegebb van még nyáron is. És ugyan ott mintha valami döglött állat lenne.

Meg azóta mióta ide jöttünk nem tudok olyan jól aludni, mintha mindig figyelne valaki. Már kicsit unom, és talán már félek is. Múltkor kimentem wc-re éjszaka és mintha valaki/valami mögöttem jött volna, de mikor megfordultam nem volt ott semmi.

Ja és még nemis említettem a mozgó tárgyakat, magátó becsukódó ajtókat. Szóval kicsit ijesztő a dolog. :\

Szerencsére még megjelenő alakot nem láttam, de nem is akarok.



2015. máj. 18. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Mosd meg a hugit kívül, belül.
2015. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

Ez már vagy a harmadik kérdésed, más megfogalmazásban.

Értjük mi ha egyszer írod le akkor is, nem vagyunk fogyatékosok.Na jó, járnak ide azok is, de én ajó szándékú, megértő, nem szkeptikus válaszolók közé tartozom és a legjobb indulattal csak azt tanácsolhatom:

Meszeljétek már ki azt a redvás istállót, hogy ne bűzölögjön benne a döglött loú!

2015. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 VaTa94 ***** válasza:
Na, biztos szellem van a lakásban, vagy te képzeled be magadnak. Mennél jobban félsz annál több és durvább lesz a dolog...hm.
2015. máj. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Ez az első ilyen kérdésem. Ha más is tett fel hasonlót ahhoz semmi közöm.
2015. máj. 19. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!