Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek igaz ez a történet...

Azamat.Kenjebayev kérdése:

Szerintetek igaz ez a történet a badacsonyi görényemberről?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 22. 10:06
 1/9 Meighan válasza:

Szerintem igaz mert még Facebook profilja is van:


[link]

2015. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Váó. Ti aztán mindent tudtok a görényemberről. Igazi görenyemberológusok vagytok ugye?
2015. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. A badacsonyi görényember létezése TÉNY! Ezt semmi sem bizonyítja jobban mint, hogy a Hihetetlen magazinban is megjelent róla egy cikk.
2015. ápr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Egyes (megbizhato) forrasok szerint (tobb ilyen is van),

Badacsonyban a magyar honvedseg vegzett genetikai kiserleteket egy borospinceben amit laboratoriumma alakitottak at, innen szokhetett meg az leny is amit allitolag allati (valoszinuleg goreny) es emberi embriok keresztezesevel hoztak letre."


Életszerű történet sok szempontból. :-)


Attól eltekintve, hogy lehetne-e az embernek és egy másik állatfajnak életképes közös utódja, érdekelne, hogy a cikk írója szerint mégis hogy lehet (akár azonos fajhoz tartozó) EMBRIÓKAT keresztezni egymással. :-)))

2015. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már Badacsonyban is van?


Azt hittem csak itt a szomszédban... :DDDD

2015. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sexparaszt ***** válasza:
46%
Szégyen,hogy ilyeneket felrakna az Internetre!!
2015. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom, de az érmelléki kuglófember valóságosnak hangzik.
2015. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azért mert tik nem hisztek benne még igaz lehet. A Sasquatchban sem hittem ameddig nem láttam egyet a Bükkben. Nem sikerült lefotóznom mert észrevett és annyira megijedtem inkább elsiettem onnan.
2015. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, igaz. De, ez inkább kutyámajom.
2015. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!