Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Foglalkoztok "természet...

Foglalkoztok "természet feletti lényekkel"?

Figyelt kérdés
régen olvastam képregényt és láttam egy fekete köppenyt lebegni a látóteremben, mikor odanéztem eltűnt. a tv tükréből egy fekete árny átsuhant a két ajtófélfa közt. és két fekete láb mintha sétállna, és mire odanézek ezek mind akkor tűnnek el. ez mit jelent? hogy kockáztassak vagy nincs szükség rá? (amúgy ez nem vicc kérdés)
2015. márc. 12. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szimpla jàrokelők..én is sokszor tapasztalok ilyet. Semmi természetfeletti nincs benne kiv ha ràd vadàsznak a sötét oldal àrnyai. Lehet maga Drót Vödör figyel.
2015. márc. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Nincsnek természet feletti lények.

Benne van a nevében...

Minden lény természetben található még még ha nem is fizikai, csak energia, az is tudat, így lény.

2015. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Ozmium42 ***** válasza:
Nem léteznek, de az Ezotéria topicba szoktam írni.
2015. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bàr ha jobban belegondolok nekem volt dolgom természetfeletti lényekkel. Több papagàjom is volt, sőt ettem màr galamblevest is.
2015. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én majdnem minden nap látok ijeneket.
2015. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Persze, hogyne. Kutatom őket, a veszélyesebbeket levadászom.
2015. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ma néhány perce az előszoba ajtó résnyire ki volt nyitva, azon át láttam egy olyat, mintha valaki egy fekete köppenyben öszzekuporodott volna. ajtót kinyitottam, erre eltűnt! kezdek becsavarodni. de én akkor is egyedül "leszek"...
2015. márc. 13. 16:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyelnek
2015. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
tudom. születésem óta. (ez komoly) ha valaki mond valamit nekem azt tudom hogy ők üzenik rajtuk befolyásolva. és ezekre odafigyelve már sok bajt megelőztem. meg amikor este kimegyek a parkba ninja mozdulatokat gyakorolni, nincs ott senki, de pont akkor jelenik valaki mintha azt akarná hogy ne csináljam. más bolondnak hinne, de ezeket elmondtam a mormonoknak, és rábólintottak.
2015. márc. 13. 16:58
 10/12 A kérdező kommentje:
mármint hogy igazam van, ők is hisznek furcsaságokban...
2015. márc. 13. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!