Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek démonok?

GVS kérdése:

Szerintetek léteznek démonok?

Figyelt kérdés
És ha igen hogyan lehet elkerülni őket? Elkerülnek, ha meg vagyok keresztelve?
2014. okt. 13. 02:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jóga meg ilyen spirituális dolgok is bevonzzák őket? Szerintem lehet többet fogok járni templomba. Amúgy nem keresem a démonokat. Arra próbálok rájönni, hogy mennyi az esélye hogy egy teljesen átlagos hétköznapi ember lelkét elviszik.
2014. okt. 13. 19:31
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem léteznek.

Ne kerülj velük kapcsolatba!

2014. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Léteznek igen.

Az ,hogy meg vagy keresztelve még nem nyújt védelmet(az állandó gyülekezetekbe járás sem),csak a pontos tudatos ,állandó szellemi,lelki felkészültség hatásos. Már minden szükséges információ az emberiségnek lett adva,csak tudni kell vele élni,használni.

Igen rafináltak, és kifinomult fortélyaik vannak, hogy megtévesszenek.

Némi idő után’’ fülön lehet őket csípni ,, és már felismered,milyen gondolat,érzés valóban a sajátod-e,vagy az ő sugallataik,manipulánsaik.

Az egyik alapvető hiba, ha már mindenkiben,és minden élethelyzetben őket gondolod bele , a másik,ha nem hiszed el ,hogy léteznek ,még ha ők láthatatlan világ részei is.


Kifejezetten kedvenc vadász területük a mágiával,ezotériával foglalkozó emberek.

Nagyon szeretik a lelkileg gyenge embereket, mert könnyebb őket különböző függőségekbe vinni és így irányíthatóbbakká válnak.

De szeretik a gőgös, önelégülteket is azok is könnyű prédák.

Mostanság könnyű dolguk van, de tudják itt a vég, már nincs sok idejük hátra.

Máté 19:6

„Neked fogom adni a mennyek királyságának kulcsait, és minden, amit megkötsz a földön, meg lesz kötve a mennyekben, s minden, amit feloldasz a földön, fel lesz oldva a mennyekben!”

Jézus hatalmat adott nekem arra, hogy használjam az Ő nevét. És amit megkötök a

földön, az a mennyekben is meg lesz kötve. És amit feloldok a földön, a mennyekben

is fel lesz oldva. Ezért az Úr Jézus Krisztus nevében megkötözöm a fejedelemségeket,

a hatalmasságokat, a jelenvaló világkorszak sötétségének uralkodóit. Megkötözöm és

lerontom a gonoszság szellemeinek hatalmát a magasságban, és nem árthatnak

nekem semmit Jézus nevében

(Máté 16:19; János 16:23–24; Efézus 6:12).

1 Kor. 6,3

Nem tudjátok-é, hogy angyalokat fogunk ítélni, nemhogy a mindennapi élet dolgait?

Pál elmondja, hogy egy nap a hívők fogják megítélni a bukott angyalokat, démonokat.

A nagy fehér trón ítélet után jön a második lépés, amikor is a démonok a tűznek tavába

vettetnek, ahol az örökkévalóságot kell tölteniük (Máté 8:29, 25:41,46). Ez lesz a démonok

végső kárhozata.

2014. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha megtámad egy démon, akkor mondd azt a többieknek: Nem röhög!Együttérez!
2014. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!