Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi található a képen?

Mi található a képen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=e-oXTWI-Fow


Az égen középen. Én helikopterre tippelek.


Ebben az időben nagy Ufo észlelések voltak dokumentumfilmek szerint. De az egy helikopter. Nem is pacal meg nem is madár.



2014. aug. 10. 02:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Mester festette a képet, nem tanuló. A mester vigyáz, tehát nem pacal. Nem is madár.
2014. aug. 10. 02:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármennyire is utálom a pacalt azt azért nem tudom kinézni belőle, hogy az edényből kimászik és festett égboltokon repked. Szóval tuti nem pacal XDDDD
2014. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég érdekes festmény.Ha jobban megnézzük valóban egy helikopterre hasonlít,de akármi lehet az erre nem mondhatjuk rá egyértelműen hogy egy azonosítatlan repülő tárgy.Lehetett akár a festő képzeletének a szüleménye is vagy bármi.Mikor készült a kép?
2014. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy helikopter. ez azt jeleni, hogy valaki visszautazott az időben. A képen viszont a hangsúly nem a helikopteren van. Ez azt jelenti, hogy a festő (és a képen lévő emberek) számára megszokott dolog. Különben nagyobb figyelmet kapott volna. Ha viszont akkoriban ennyire elterjedt dolog, biztosan maradt volna fent róla írásos emlék.
2014. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Előbbinek a kép nem tudom mikor készült.
2014. aug. 10. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi ezen a különös? Egy 50 millió dolláros képen elnyomnak egy csikket.
2014. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ez egy fika
2014. aug. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!