Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Elhiszitek hogy még élek?

Elhiszitek hogy még élek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen minden ijesztő tésztát végignéztem. De komolyan már annyira untam magam hogy gondoltam feldobom egy kicsit a hangulatom. Jaja smile dog, Jeff the killer, Slender Man, Rake...stb. Nem értem miért féltek. Engem egyik se hatott igazán meg. De azt bírtam hogy mindegyikhez odaírták hogy nem sokára megfogsz halni, kivéve Jeffhez. Egyszer úgy is meg kell halni. De akkorát röhögtem némelyiken! :D Most komolyan megfogok halni egy képtől amin egy vicsorgó husky kutyus van? Ijesztő? Dehogy! Szerintem nagyon aranyos ez a "smile dog". Aztán ott van Jeff. Miért kell tőle félni? Ha létezne már valószínű rég elkapták volna, hiszen gondoljatok bele a mai világban szinte minden gyilkos lebukik. Amúgy ahogy a neve is mutatja nagy az esélye hogy nem magyar -és nem téved el ideáig-. Aztán ott van a Slendike. Na igen tényleg tudja csesztetni az embert! De gondoljatok bele: öltönyt visel. Tehát nem lehet olyan rossz. És ha annyira félne tőle valaki annak üzenem: képzeld el ahogy az öltönyét egy erdei patakban mossa, vagy beadja a tisztítóba. :D Na rake bácsiról és mondanék pár szót... Ugye gondolj bele a neve se magyar, a lény "első észlelője" se magyar. Akkor még is mit keresne itt? És 7 milliárd emberből válogathat! Ott fog ölni ahol nem veszik észre pl.:Afrikában, indiában.

Szóval túléltem mindezt. És nem hiszem hogy más is belehal!



2014. ápr. 10. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
mi az az ijesztő tészta? :D
2014. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
87%
te szívtál valamit?? őszintén.
2014. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ijesztő tészta: creepy pasta


2. válaszoló: XDD

2014. ápr. 10. 20:37
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Komolyan mondom,ez egy kabaré ami itt az ezo kategóriában megy!Ahányszor feljövök,mindig jókat röhögök! XD
2014. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rákerestem a rake-ra google-n és jááj te jó ég. Gereblyék!!!
2014. ápr. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

>Ijesztő tészta: creepy pasta


Az ilyenek miatt rákosodik az internet, kérlek, ne fordítsd le magyarra az ilyesmit!


Amúgy meg gratulálok, hogy nem haltál meg a gyilkos videóktól meg a creepypastáktól, bár én anélkül is tudtam, hogy ártalmatlanok, hogy megnéztem volna őket.

2014. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te komolyan elhiszed a tésztákat? Kitalációk. Olyan, mintha nevetnél, hogy Freddy nem kapott el álmodban. Mindegyik horror-fantasy, amit direkt az ijesztgetésre találtak ki. Egyébkétn a képek kicsit ilyesztőek tudnak lenni, de a sztorik nem.
2014. ápr. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ezen meghaltam xDDD
2014. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De egyet ne felejtsetek el... Ne pislogj! Ne fordulj el! Ha pislogsz meghalsz! Az angyalok eljöttek!
2014. ápr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:DDD
2014. ápr. 16. 10:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!