Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy nem ember vagyok?

Lehet, hogy nem ember vagyok?

Figyelt kérdés
Eloszor is , tisztazni szeretnem , hogy nincsenek fogyatekossagaim , meg semmi ilyesmi , sot , nagyon is jo egeszsegem van ...sosem melyedtem bele se a spiritualis , se egyeb vallasokba, neveltetes miatt... gyerekkent mindig azt a valaszt kaptam a foldon tuli kerdeseimre , hogy aaah ugyan ezek csak kitalalt dolgok...GYerekkorom ota probalok ugy viselkedni mint masok ,(22 eves vagyok) de valahogy mindig kilogtam a sorbol , ha tul jo vagyok valamiben es csodalnak ,akkor is furcsan erzem magam...minden emberi szokas messze all tolem , meg wc re is undorodok elmenni , de hat muszaly :D enni is kellemetlenul erzem magam , sosem ertettem mi ertelme ennek a dolgoknak , de hat muszaly ...tovabba az egyeb emberi butasagokat , mint pl tancolni , nevetni, bulizni mindezeket is is furcsanak talalom ...egy volt pasim , szinten erdekes jelenseg . o kezdte mondogatni nekem , hogy en tunder vagyok , nem vagyok ember meg ilyesmi , azota (3 eve) agyalok , hogy , mi van ha nem is tunder , de valoban nem ember vagyok ... ??? Igazabol nem is irnek tobbet errol , csak ha valaki aki valoban ert ezekhez a dolgokhoz jelezne itt nekem ...
2014. febr. 25. 14:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Kérdező egy ilyen tündér vagy akarom mondani "TUNDER" :)).

[link]

2014. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
20%

"én azt nem értem hogy hogyan tudtál igy pasít fogni..?

nem szeretsz:

nevetni

táncolni

enni

bulizni"


Nyilván nem nem szeret nevetni, hanem nem tud nevetni, amin nem is csodálkozom. Mi a szaron nevetne? Mórickás vicceken vagy mi?


És hogy nem szeret táncolni, az teljesen normális dolog, én is UTÁLOK táncolni, egyszerűen borzasztó, hogy ilyen mérhetetlen nagy hülyeségre hogy vetemedhetnek az emberek. Semmi értelme, ráadásul gusztustalan. Egyszerűen hülyén érzem magam, amikor táncolnom kell, hiszen gondolj bele, te sem táncolnál csak úgy valaki előtt, nyilván mert félsz, hogy hülyének néz.


Enni: attól függ, hogy mit. A tortát meg a pizzát biztos szereti a kérdező, és azokból szívesen is eszik. Inkább az lehet vele a baj, hogy nem szokott éhes lenni, és úgy különösebb ok nélkül nem szokta megkívánni a kaját. Hát így vagyok én is. Mégis mit egyek? És ha eszek, az miért jó azon kívül, hogy nem halok meg? Néha szoktam hallani, hogy mennyire jó enni, de azt mind személyiségzavaros idióta mondja, nem éri meg foglalkozni velük. Egyszerűen hihetetlen, hogy valakinek olyan ingerszegény gyerekkora volt, hogy a kaja szerez neki örömet, hát ne is haragudjon, de megvan róla a véleményem.


Bulizni:

Ez a leghatalmasabb hülyeség a történelemben. Azok mennek bulizni, akiknek SZAR a családi állapota, és inkább egymás beszólogatását és a borzasztóan szar zenét hallgatják, mint hogy valami normális elfoglaltságot csináljanak. Valamint NAGYON NAGY szégyen, hogy valaki ANNYIRA HÜLYE, hogy azt hiszi, hogy csak úgy lehet összejönni a másikkal, ha bulizik. Én SOHA az életbe nem jönnék olyannal össze, aki bulizik, mert mind olyan HÜLYE.

2014. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:

Ember vagy, minden oké. WC iránti érzésed fura egyedül, viszont ha nyilvános WC iránt érzel így, akkor normális.


Nem feltétlenül kell úgy viselkedned, mint másoknak.

2014. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

12: Sok helyen tévedtél. Az érvelésed nevetséges. A világnézeted ostoba. Legalábbis a leírásod alapján a világ egy fajta emberből áll, és aki ettől a típustól eltér, az személyiségzavaros/rossz a családi élete stb. Oké, nyilván nem az határozza meg az életét, hogy jár-e bulizni vagy sem. Viszont aki bulizik, annak nem rossz a családi élete. Egyszerűen a világ többi 55-56 százalékához tartozik. De az, hogy a tánc hülyeség, egyszerűen nevetséges. A tánc az emberi kultúra alapköve, a zene mellett! Hallottál már az esőtáncról? Vagy a termékenységi táncról? Esetleg a vadászati táncról? Pedig kellett volna. Én sem szeretek annyira táncolni(bár van amikor szívesen táncolok, csak nem vagyok egy közösségi ember), de elismerem, hogy a tánc fontos és szükséges. Ahogy a bulizás is. Régebben is buliztak az emberek, csak akkoriban másnak hívták. Estélynek, táncestnek, diszkózásnak, stb. A táncos-zenés helyek mindig is a legtöbbet látogatott társadalmi gyülekezőhelyek voltak, a kezdetektől fogva. Oké, lehet, hogy a twerk most még furának és erkölcstelennek tűnik, de szerinted régebben mit gondoltak a twistről? Vagy a keringőről? Vagy a rock'n'rollról? Mára az összes ártalmatlan mókának tűnik. Az a baj az emberekkel, hogy nem képesek tanulni a múltból, és emiatt nem fogékonyak az új dolgokra. Persze a fölösleges ostobaságokat el kell vetni(tíz réteg smink, ami csak pazarlás), de szerinted a már korábban említett alapköveket ki lehet húzni az emberi kultúrából? Az összes emberben megvan a bizonyítás vágya. Emiatt jönnek újabb és újabb divatok. Képzeld el csak el, hogy milyen érzés lenne a fiataloknak, hogyha a szüleik zenéjére kellene táncolniuk azokban a ruhákban, amiket már az ő korukban is viseltek. Kész káosz lenne. Személyes meggyőződés alapján ne minősíts másokat, főleg, ha benned van a hiba.

névte2en

2014. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 dávid19216 ***** válasza:

szia pontosan mi is az a tunder?

lehet tudnék segíteni

2014. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Thunder- angol szó, jelentése: vihar.
2014. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

"Ez a leghatalmasabb hülyeség a történelemben. Azok mennek bulizni, akiknek SZAR a családi állapota, és inkább egymás beszólogatását és a borzasztóan szar zenét hallgatják, mint hogy valami normális elfoglaltságot csináljanak. Valamint NAGYON NAGY szégyen, hogy valaki ANNYIRA HÜLYE, hogy azt hiszi, hogy csak úgy lehet összejönni a másikkal, ha bulizik. Én SOHA az életbe nem jönnék olyannal össze, aki bulizik, mert mind olyan HÜLYE."


Gratulálok, ilyen töménytelen butaságra még Jigsaw se volt képes fénykorában, pedig ez nagy szó :-D

Nekem nem szar a családi állapotom és mégis járok bulizni, ennek semmi köze hozzá, de gondolom neked nincsenek barátaid és sárgulsz az irigységtől azokra akik eljárnak kikapcsolódni . Inkább próbálj meg másokkal ismerkedni és akkor máris jobb színben fogod látni a világot ;-)

2014. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Mikor emberek között vagy úgy érzel, hogy nem közéjük tartozol? Hogy te más vagy? Mikor a buliban táncolnak te azt érezted, hogy idegen vagy? CSak áltál ott és nézted a tömeget és nem értetted mit keresel ott? WC-n szembesülsz emberi tested kötöttségeivel? Miket érzel?
2014. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
#12 Nagyon elkeseredett és magányos lehetsz, ha így vélekedsz a szórakozásról ez is bizonyítja, hogy még nem éltél igazán. nem tudsz kikapcsolodni vagy nevetni a többiekkel az élet nemcsak a folyamatos komorságról szól unaloműzésként néha ki kell kapcsolódni és élvezni az életet bele vágni az ismeretlenban. most lazítsunk http://www.youtube.com/watch?v=Quvim0ifnWg ;)
2014. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Anna viseledj

J Ügynök

2014. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!