Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet idéztünk. Itt...

Szellemet idéztünk. Itt maradhatott a szellem?

Figyelt kérdés
Szellemet idéztünk a haverokkal (az egyik ismerősünket akartuk megidézni, aki öngyilkos lett).. Ez sikerült, mivel a tükörbe és a falon árnyékokat láttunk. Megpróbáltuk visszaküldeni a szellemet, de akkor már annyira féltünk, hogy ez nem hiszem, hogy sikerült. Mit tegyünk? (Normális válaszokat!)

2013. dec. 13. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

a szellem válasza:


Hívtatok, jöttem. Most hát egy kicsit elidőzöm itt - én ráááérek. Nem bántlak titeket, ne féljetek. Majd ha megnyugodtatok, szép lassan elmegyek. Ne hívjatok máskor- nekem már nem itt van az utam. Más fizikai törvények, más helyzetek közt vagyok. A köztes létben. Majd egyszer talán újra megszületek a Földön- máshol, másképp.

2013. dec. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 homo ludensz ***** válasza:
Mondjuk öngyilkos szellemét megidézni...hát nem szerencsés.Még aki normális körülmények között távozott és megtalálta a helyét a szellemvilágban azt sem érdemes ott megzavarni. Az öngyilkos bár nem írtad mikor végzett magával de még nehezebb neki most mert nem igen rajonganak azokért akik bármilyen okból kilépnek saját elhatározásukból az életből. Remélem hogy nem ragadt a köztes állapotban mert akkor bárhol s bárkire rátelepszik.
2013. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy veszélyes dolog szellemet idézni, nem játék....
2013. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
0%
baomarcúak vagytok semmilyen csiribiri szellemes mikulásos jézuskás baomság nem létezik azért be ne szajatok..hány évesek vagytok?9?
2013. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4. válaszolónak: nem vagyunk 9 évesek, hanem 20, és ha nem tetszik nem kell válaszolni!
2013. dec. 13. 19:58
 6/19 A kérdező kommentje:
2011-ben lett öngyilkos, de amíg élt, addig jóba voltunk vele.
2013. dec. 13. 20:00
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Kérdezőbácsi, aztat mondtad, hogy normális válaszokat. Léccives akkor viszont normális kérdéseket, okéé?
2013. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez a világvége.
2013. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
5. válaszoló: Neked kellene egy helyesírási szótár! ;)
2013. dec. 13. 20:53
 10/19 anonim ***** válasza:
45%
Az te vagy.
2013. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!