Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha valakit megszáll egy...

Ha valakit megszáll egy démon, akkor érzi vajon, amit az ember eszik, iszik stb?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 03:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, a démonoknak nem a fizikai élvezetek jelentik a célt.Inkább az lehet, hogy az embert a káros dolgokra sarkallják.Például dohányzásra, alkoholizmusra, stb.De nem azért, mert cigire vágynak, hanem hogy az embert elrontsák.

Viszont állítólag elhunyt emberek szellemei, ha "rátapadnak" ez emberre, ők az ember által még megpróbálhatják élvezni valamilyen szenvedélyüket, amit nem tudnak elengedni.De ők nem gonoszságból teszik.

2013. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És miért akarják káros dolgokra sarkallni az embert? Úgy értem miért nem mennek inkább pl. a Bahama szigetekre pihenni, kikapcsolódni? Miért érdekelhetjük őket ennyire mi emberek?
2013. szept. 16. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A démonoknak "az a dolga", hogy az embert kísértse. Az a cél, hogy olyasmire vegyen rá, ami neked rossz. Erre persze, számtalan módszer létezik.


Én magam egyébként valahol úgy sejtem, ezt nem kifejezetten azért teszik, mert jaj, de élvezik, hogy másokat bánthatnak, hanem ez.. egyfajta kozmikus tanítási módszer. Elvégre, ha jön a démon, és megkísért, hogy gyújts rá életed első cigijére, vagy próbáld ki a heroint, engedhetsz a kísértésnek, de ellen is állhatsz neki. Persze, engedni könnyebb, ellenállni roppant nehéz, ám az az igazán erős ember szerintem, aki képes nemet mondani egy démonnak. :) Az viszont, aki a démoni megszállásra hivatkozva "mossa kezeit", mondván, ő nem akarta, de a démon kényszerítette, az szerintem egy gyenge jellem, aki másra hárítja a felelősséget, ahelyett, hogy vállalná.

2013. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem! Lelohad a nyelvbimbaja!X)
2013. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bogi Varkonyi válasza:

No létezik!

(ugye tudod?)

2013. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!