Ez lehet a Pokol?

Figyelt kérdés
Ha bekapcsolom a gázkazánt, és begyullad, sikoltozás, nyöszörgés, nyögés és egyéb szörnyű hangok jönnek belőle. Amikor ijedtemben kikapcsoltam, lánccsörgéshez hasonló hangok hallatszottak, meg mintha valakik mély hangon vezényszavakat kiabáltak volna. Lehetséges, hogy megtelt a Pokol, és a földi kazánokba, kályhákba is beköltöznek az ördögök az elítélt lelkekkel? Lehet az figyelmeztetés, hogy pont hozzám költöztek be? Mit csináljak? Hagynom kell égni a kazánt, vagy egyáltalán be se kapcsoljam?

2013. aug. 26. 14:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hallod neked vizsgálat kell,jaaaaj vagy nem is,szerintem ne kapcsold be soha többet a gázkazánt,a megfagyás jobb nekik :DDDDDD
2013. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Videózd le, amikor bekapcsolod a kazánt, tedd fel a YouTube-ra!
2013. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10%
úgy látszik te sem meséken nőttél fel, hanem a Sweeney Todd.on... de hagy adjak egy jó tanácsot, ha azt hiszed hogy vagy olyan jó színész mint Johnny Depp, akkor ki kell hogy abrandicsalak...arra szuletni kell. ezt a szerepet amitmostveloadtal itt viszont bebuktad.
2013. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2013. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Levideóztam. Amikor át akartam tölteni a gépre, semmi nem volt a kamerán, csak kb. 8 perc feketeség, és hang sem, mielőtt valami nagyokos azzal jönne, hogy legközelebb vegyem le az objektívsapkát. :(
2013. szept. 14. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!