Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mitôl lehet? (többi lent)

Ez mitôl lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap vettünk a szobámba egy tükröt. Ma rém álmom volt (eddig sose volt már hosszú ideje) felkeltem, és kimentem a nappaliba ott aludtam tovább. 2x riadtam fel az éjszaka...ha letakarom a tükröt az segít?
2013. júl. 28. 14:33
 1/8 anonim válasza:
érdekesen hangzik:D. Én az ilyenekben nem hiszek, szkeptikus vagyok ezért azt mondom, hogy bebeszéled a dolgokat. Bizonyára ismered pl Bloody Marie meséjét. Szerintem egy próbát megér a letakarás úgy szerintem nyugodtabban érzed majd magad, nem azon gondolkozol hogy ott az a tükör és történik valami rossz. Szóval ha komolya kérdés akkor takard le estére:D
2013. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
komoly a kérdés :)
2013. júl. 28. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Szavaidból ítélve többen laktok a házban.

Kérj meg egy veled együtt élőt, hogy miután elalszol, néhány este takarja le, néha ne, de ha letakarta, mindenképp vegye le, mielőtt felkelsz.

Ha ezután összevetitek, hogy mikor volt letakarva, és mikor riadtál fel, akkor látni fogod, hogy semmi kapcsolat nincs a kettő között.

És lesni nem ér éjszaka!

2013. júl. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha attól jobban érzed magad akkor takard le vagy vidd ki a szobádból. De ne képzelj bele túl sok mindent mert a végén becsavarodsz :) Nem kell mindenbe természetfelettit látni...
2013. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hastur_yellowking ***** válasza:
0%

Rossz hírem van. A tükör valószínűleg megnyitott valamiféle "kaput" egy entitásnak amely most rémálmokkal bombáz. Ez végső soron megőríjthet, diliházba kerüllhetsz, végül öngyilkosság lesz a vége (tulajdonképpen az így "feláldozott" halandók lelkével táplálkozik) . Ha ezt megakarod törni napforduló idején kell szertartást tartani. A legideálisabb az ha mindez telihold idején történik, ilyenkor elég hatalmasak a mágikus erők. Kövekből kör alakú formát kell építeni (átmérő 3 méter) közepébe pedig pedig baphomet pecsétet rajzolni. E helyre középre kerül a tükör. Érdemes szantálfa füstolőket és gyertyákat gyújtani a hatás erősítése kedvéért. Ezután helyezz el 1 laptopot a tükörrel szemben, és játsz le rajta egy részt a Mónika showból. Fontos hogy közben felváltva kántálj a Necromoniconból egy démonűző formulát, egy Fel fel vörös proletárokat, és egy Aranyesőt. Ezzel a szertartással olyan pusztító erőt küldessz vissza amellyel egy időre tudattalan állapotba taszíthatod az entitást. Ha ez megvolt szólj nekem és feldolgozom pacalnak. ;)


Azaz nincs mitől félni.

2013. júl. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nemko77 ***** válasza:
Csupa hasznos választ kapsz. Ha a tükröt használtan vetted, régi már, akkor szabadulj meg tőle. Ha nem használt és nincs is semmi különös tulajdonsága, akkor ajánlom a fent írt "letakargatós" módszert.
2013. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ebbe mi a rémisztő? az hogy álmodsz?XD
2013. aug. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát te hülye vagy tényleg azt hiszed hogy a tükör letakarása segít az alvás problémádon XD iknább meny el egy orvoshoz vagy valami
2013. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!