Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért mondja mindenki hogy a...

Miért mondja mindenki hogy a vámpírok szexuális ragadozók? Pedig soha senki nem találkozott még velük?! Mindenki csak a filmekböl indul ki?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

" a vámpírok szexuális ragadozók"


Ilyet senki sem mondott soha, csak most te. Szexuális ragadozó = erőszaktevő/ esetleg még gyilkos is, kéjgyilkos


A vámpírokra azt mondják, hogy a szexuális vágy megtestesítőei.


Ugye érzed a különbséget?

2013. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenki a tvájglájkhtot majmolja.
2013. ápr. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sok emberrel beszéltem már akik "szexuális ragadozó-nak" nevezte Őket!! Sok üzenetet kapok privátba, ezért látszik ugy hogy én vagyok az első aki ezt a jellemzőt használja! Sokan mondják Róluk hogy kegyetlenek, szexuális ragadozók, gyilkosok! Sokan vannak ellenük! Pedig még senki sem találkozott Velük!Vagy hogy túl lenne egy vámpír támadáson!Akkor miért kell "bántani" a vámpírokat!?ha nincs rá bizonyíték!! Érdekes az Ufókat senki sem szidja! Pedig Őket már sokan látták, észlelték!!Sőt sokan állították már hogy "elrabolták az idegenek"!
2013. ápr. 6. 15:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Kérdező te nagyon el vagy rugaszkodva a valóságtól.

Egyébként: Én hiszek a létezésükben, de nem gondolnám természetfelettinek őket... annyit még csakcsak elhiszek, hogy tovább élnek.

És nem a twájlájtból indulok ki:)

2013. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A Twilight-ot én is olvastam, de a kedvencem a Vámpírnaplók!

Igazad van, lehet hogy elvagyok rugaszkodva a valóságtól...

De sok minden van amit az emberek nem láttak,mégis hiszik a létezésüket!....

2013. ápr. 7. 08:46
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

A vámpírok emberevő szörnyek, és voltak bizonyítékok kb. 20 évvel ezelőttig, amikor a fotó meg a videó-felvétel még bizonyítéknak számított. Ma már ezeket kideríthetetlenül lehet hamisítani CGI-al és nem véletlenül. Az se véletlen, hogy ezotéria kategóriába a természetfelettit tagadók irkálnak.


Azért szexuális ragadozók (nem mindegyik), mert nemi vonzalmat és izgatottságot ébresztenek az emberben a szépségük és feromon révén, ezáltal csalják magukhoz az áldozatukat.


Ez a "soha senki nem találkozott még velük" pont olyan, mint az egyik válaszoló "senki nem nevezi őket annak, csak te most" szövege. Mondjátok már el, hogy mitől gondoljátok magatokat ilyen qurva okosnak??? Honnan az ördögből tudhatja egyikőtök is, másikótok is, hogy ki mivel találkozhatott vagy mit mondott?


Persze, vámpírok nem léteznek, mer' a Tudomány azt mondja, hogy nem léteznek. Micsoda érvelés, tapsvihar! A Tudomány azt is megmondja nektek, hogy a világ a semmiből keletkezett, pontosabban ok nélkül (tagadja a kauzalitás törvényét) fénysebességnél gyorsabban (megint egy fizikai törvényszerűség tagadása) felrobbant egy feketelyuk, ami semmi volt, és a semmiből lett a por, és végül ti magatok.


Ebben hisztek. Igen hisztek, mert ezt nem lehet bizonyítani...


Vagy vámpírok nem léteznek, mer' Bram Stoker találta ki. WRONG. Akkor John Polidori találta ki. WRONG. Akkor babonás 18. századi szerbek találták ki. Megint WRONG. De higgyetek amit akartok.


A vámpírokat se lehet bizonyítani, mert soha a büdös életben nem fogják hagyni, hogy nyilvánosságra hozzanak egy DNS-mintát.


Miss Tündinek meg annyit, hogy New Orleans-ban 1933-ban két prostit szivornyáztak ki két külön éjszakán a Royal Street-en, torkuk kiharapva. Megtalálásuk és a halál beállta között pár perc telt el, de semmi vér nem volt a helyszínen se a testekben. 1984-ben pedig a francia-negyedben 9 ember halt meg ugyanígy, és azóta se oldották meg az ügyeket. Számos ilyen esetet jegyeztek már fel, újságokban szerepeltek, és nem fogom ide írni őket. Aki azt mondja kamu lexarom, vegye a fáradságot és nézzen utána, nem én találtam ki.


A vámpírok emberevő szörnyek...end of story.

2013. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"A Tudomány azt is megmondja nektek, hogy a világ a semmiből keletkezett, pontosabban ok nélkül (tagadja a kauzalitás törvényét) fénysebességnél gyorsabban (megint egy fizikai törvényszerűség tagadása) felrobbant egy feketelyuk, ami semmi volt, és a semmiből lett a por, és végül ti magatok. "


Én speciel nem hiszem ezt,de...


"Persze, vámpírok nem léteznek, mer' a Tudomány azt mondja, hogy nem léteznek. Micsoda érvelés, tapsvihar!"


Nem léteznek,mert senki nem látta még őket érdekes módon,aki mégis ezt állítja,az meg bizonyítani nem tudja érdekes módon.

De most komolyan,ezt Te érvnek szántad? Tapsvihar,Te is ugyanolyan "qrva" okosnak képzeled magad,mint az előttem szólók,azzal a különbséggel,hogy más nézeteid vannak. De azt lehet kulturáltabban is közölni,mert ezzel az erőszakos győzködéssel,hogy "márpedig de léteznek,de én sem láttam őket" csak azt éred el,hogy még kevésbé adjanak hitelt az ilyen dolgoknak az emberek.


Szerintem nem léteznek. Lehet lepontozni.

2013. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az érv az volt, hogy attól mert valamit nem lehet bizonyítani, még egyesek tényként kezelik, még akkor is, ha soha a büdös életben még csak nem is látták.


A vámpírokat viszont látták már rengetegen. Qurva okosnak te hiszed magad megint az ilyen kijelentésekkel, hogy senki se látott még vámpírt. De láttak, csak qurvára hülyének nézik őket a magadfajták, egészen addig, amíg te is látsz valamit, amitől elszáll az agyad, és túléled.

2013. ápr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hogyha csinálnék egy Twilight másolatot, amiben a zombik a pillangókkal játszanak, akkor ezentúl a zombik és a pillangók legjobb barátok lennének a valóságban is? A Vámpírnaplók is ugyan olyan f o s szar, mint a Twilight. Ugyan az a színvonal.
2013. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ezt a kérdést akkor tedd majd fel, amikor találkozol eggyel...
2013. ápr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!