Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudnátok nekem írni/linkelni...

Tudnátok nekem írni/linkelni az ókori india idegen/idegenszerű dolgairól?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Indiában most is az emberi jog és ész elleni dolgok vannak tömegével.Pld megverték azokat a párokat akik Valentin napot tartottak.A kasztrendszerről nem is beszélek már bezárólag a szent tehenekig.
2013. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vimanákra keress rá. meg van vmi nagyon hosszú szent könyvük mint nálunk a biblia. nem ugrik be a neve, de a vimanák, atomrobbanások, sugárfegyverek, hatalmas fémből készült repülő égi városok, is mind abban vannak. az istenek háborúját meséli el.
2013. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk UFOskodásra gondoltam, de ezt is köszönöm. A Valentin napost leszámítva tudtam a leírt dolgokról.
2013. febr. 25. 18:30
 4/7 anonim ***** válasza:

az ősi idegenek c. műsorban foglalkoznak indiával, Deniken is rendszeresen. jah és magyar műsor is van kimondottan ebben a témában:


http://www.youtube.com/watch?v=A7S3c9Zo7-w

2013. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 loupsolitaire ***** válasza:
Bhagavad Gita z emlegetett könyv. Olvasd el.
2013. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vhisna Purana azt hiszem ez a könyv címe, ezt keresd meg és nézz bele. De van egy másik annak azt hiszem ez a címe: Az Istenek könyve.
2013. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rendkívül vázlatosan:


vimanák ősi háború(k) Kuruksétra BrahmAstram BrahmAstrum Srímad Bhágavatam (ez napjainkban valamennyire manipulált mű, de vannak benne adatok rendesen - leöntve vallásos "sziruppal")

2013. febr. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!