Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy földönkívüli szellemel...

Egy földönkívüli szellemel találkoztam. Szerintetek az egész univerzum szelleme egy helyre kreül?

Figyelt kérdés
Egy idegen szellemel találkoztam. Olyanokat mondott ne félj nem fog fájni és olyan érzésem volt mintha megfigyelne. Lehet az egyike azoknak akik idejárnak az embereken kísérletezni, csak valahogy meghalt?

2013. febr. 23. 12:53
1 2
 11/17 Dalek Traak ***** válasza:
100%
Mond láttál te már földönkívülit? Ha nem akkor honnét tudod, hogy néznek ki? Mert akkor lehet nem is szellem volt, hanem egy élő idegen aki alapból így néz ki. Lehet számodra szellemszerűen nézett ki de ettől még nem az, nagyon is élhetett. :)
2013. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Dalek Traak igazad van ez lehetséges.

De most már érdekel ez a téma is mivan ha idegen szellem eltévedt és itt ragadt.

2013. febr. 23. 20:33
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy Magyar Helyesírás Szabályai volt, csak nem ismerted meg, mert azelőtt soha nem láttad?
2013. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as lehot hogy volt ilyen :)

De most nem az a téma.

Azt elárulom hogy a nyelvtan tanár már ütötte a fejemet a nagy arany pecsét gyürüjével. Tudom megérdemeltem mert ma se tudok helyesen írni de ez van.

A témával kapcsoltos válaszokat továbbra is várom.

2013. febr. 23. 20:50
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem szellem volt, hanem földönkívüli, de csak egy hologramját vagy valamilyen kivetülését tapasztaltad. De lehet olyan, aminek nincs biológiai, anyagi teste.

Olyan nincs, hogy nekünk van lelkünk,szellemünk, egy földönkívülinek pedig nincs. Most vagy van mindenkinek, vagy pedig senkinek sem. És ha a halál után van túlvilág, akkor szerintem mind egy helyre kerülünk, nem faj kérdése a dolog.Biztos olvastad már hogy néz ki a Mennyország pár leírásban. Lehet ha meghalsz, nem túlvilágra kerülsz, hanem egy vadidegen bolygóra több fényévnyire távol a Földtől, oda ahová egy földönkívüli is kerülhet. Ez a bolygó gyönyörű, tele ligettel, napfénnyel, boldog élőlényekkel. Máris olyan mintha Mennyország lenne.

Persze ezek nem tények, csak feltételezések, filozofálgatás, találgatás :)

2013. febr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ez szép gondolat :)
2013. febr. 25. 03:04
 17/17 anonim ***** válasza:

Halucináációóó. Alvásparalííízis.

Nézz utána mindkettőnek, találd ki, melyik van érvényben.

2013. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!