Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nem tudom mit tegyek!? Szüleim...

Nem tudom mit tegyek!? Szüleim abba a házba akarnak költözni ahol a mamám meghalt. Nagyon félek. Hallottam már ilyen történeteket. Legrosszabb esetbe mi történhet? :/

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Semmi nem fog történni! A halottak nem járnak vissza, csak sokan beképzelik. Nem kell babonákban hinni.

A szomszéd házban az apa felakasztotta magát. A felesége a házban maradt, majd a gyerekei és unokái is ott élnek. De semmi nem történt- történik velük.

2013. febr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 rionen ***** válasza:
96%

Az én nagymamám is ugyanabba a házba halt meg amiben lakom.

Csak a 21. században került ki a halál és a születés a lakóházakból.

Régen otthon születtünk és otthon haltunk meg. Az volt a természetes.

2013. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Na most kapaszkodj meg, a mi házunkban halt meg: 2 nagymamám, nagypapám, nagybátyám és azelőtt egy komplett família.
2013. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Olyan házat már szinte lehetetlen találni amiben sose halt meg senki... kivéve ha teljesen új, de akkor is előtte lehetett ott másik ház ahol meghalt valaki... szóval nem értem miért kell félni. Szellemek nincsenek... ha lennének akkor sem tudnának senkit bántani. Meg a saját mamádtól miért is félnél... nem értem.
2013. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes,hogy Magyarországon mennyi buta ember él...
2013. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha természetes halállal halt meg és nem szenvedett nagyon sokat abban a házban, akkor nem gond.Nem az jelenti a gondot, ha egy házban meghal valaki, gondot az okozhat, ha esetleg nagyon sokat szenvedett, vagy különösen tragikus halála, élete volt azon a helyen,mivel az erős érzelmek energia lenyomatokat hagyhatnak és vannak érzékenyebb emberek, akik érzékelhetik ezeket, rájuk nagyon zavaróan hathat!
2013. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Tisztázzuk: nincs a világnak olyan szeglete [leszámítva persze például az Antarktisz nagy részét], ahol ne halt volna meg valaha valaki.

Az emberiség fennállása óta körülbelül 10 milliárd ember élt a jelenlegi 7 millárdon felül, tehát minden sarokra jutnia kéne legalább 1 kísértetnek...

2013. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Ennyire rosszban voltál a nagyanyáddal? Vagy valami egyéb oka lenne az öreglány szellemének, hogy ártson a kisunokájának?
2013. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 mustafa33 ***** válasza:
100%

ne félj, nincs mitől. Egy szerető nagyszülő ha tehetné sem bántaná az unokáját, inkább segítené. De a rémtörténeteknek ne higyjél. csak mesék.

Én már csak tudom, sokáig dídzsí voltam a hullaházban. (volt olyan hogy ott is aludtam, mert éjszaka hozták a "kuncsaftot", és soha semmi nem történt).

2013. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lesz még egy őrangyalod.
2013. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!