Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azok szerint akik szerint...

Azok szerint akik szerint léteznek természetfeletti lények és nem trollokra gondolok milyenek léteznek?

Figyelt kérdés
pl.szellem tündér boszorka stb.
2012. jan. 15. 13:14
1 2
 11/14 Em0 Girl ***** válasza:

szellemek-biztos. láttam is. hiszek bennük.

boszorkányok-léteznek.

lidércek-szintén

démonok-dettó

tündér,angyal-nem hiszek bennük.az első csak az esti mesékben létezik,a másik,meg ha létezne, nem lenne annyi éhező és beteg ember...

2012. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Boszorkányok egyértelműen, előttem is megjegyezték, hogy ez egy vallás. Szellemek is. Ufók pedig ugyancsak.
2012. okt. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Írtad: "Lehet írni mást is..." Élek a lehetőséggel.

Léteznek természetfeletti lénye,pl. az angyalok. Szabad róluk tudni. ők Isten hírnökei. A Bibliában megtalálod Isten róluk tett kijelentését: "Ahova angyalomat küldöm,Én vagyok az ő szájával."

Ez után jöjjön az a más: Mi emberek nem látunk saját akaratunkból a másvilágba,bár Pál apostol mondja: "Most még tejüvegen át homájosan látunk csak,,akor ("halálunk"után) majd színrőlszínre." Az angyalok,vagy a Szentlélek tágíthatja ismeretünket. Egy példát erről:

Kisoroszi a Szentendrei-szigeten van. Itt nem volt harc a második világháborúban De felette röpködtek az ellenségek lövedékei.Aki tehette a pincében talált menedéket. Egy református lelkész (pap) és családja és ismerősei is így tettek.

Alkonyat felé megéheztek,feljöttek enni. A lelkész felesége ablakhoz ment,s szint felkiáltott. - Nézzétek micsoda világosság,fényesség van odakinn. - Odamentek,de ők nem láttak ilyet.Férje is hozzáment,s mondta: - Nincs világosság,alkonyi homály van,meg köd is. Ezzel szeliden elhúzta az ablaktól. Épp mgfordúut az asszony,mikor az udvaron egy eltévedt gránát robbant,melynek repeszsziléánkj az ablakot áttörve az asszony hátán át a szivébe fúródott,s ő holtan rogyott földre.

Tudom ez egy nagyon keserű eset.Más egyszerűbb üzenetek is vannak. Kivánom,hogy olyannal is találkozz.

2012. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Itt vannak például a csövesek annak a természetfeletti ereje a keregetes és az ivás,orditozás A testvérem annak ereje a halálba kergetésem és ott vagy te neked a természetfeletti erőd az hogy ilyen retoldárt idiota elmeroggyant kérdéseket teszel fel a gyakori kérdésekre ha tanacsolhatok valamit keress fel pszichiátert

😁

júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!