Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik a Chupacabra?

Létezik a Chupacabra?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert valami nagyon furcsa szaladt át a kocsim előtt éjszaka.
2012. jan. 11. 17:55
1 2 3
 21/24 Katie2000 válasza:
Kopasz utcaban
2012. jún. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én is láttam kétszer is az utcánkban és a hajnali órákban ilyen 3 körül amikor jöttem hazafele és mondhatom megállt bennem a szar is amugy miskolc vologda városrészen lakom és itt se kecskék nincsenek se "rühes prérifarkasok" szóval nem tudom mi az de nagyon parán nézett ki mint vmi kengurukutya és ilyen nagy nyaka volt meg hegyes füle nem kamu.
2013. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Igen,létezik. De azt kell ,hogy mondjam te nem Chupacabrat láttál. Ez egy betegséggel elterjedt faj. Ez olyan mikor a farkasokból kifejlesztették a kutyákat,és ha ránézel a csivavára , mondjuk jó pár évvel ezelőtt,azt mondanád ,hogy ez valami félelmetes dög,pedig csak egy pinduri farkas valami. Szóval nem tudom jobban elmagyarázni,de ez nem mende-monda ,hanem valami brutális betegség szerű.Persze sokan a vámpírokkal kötik ezt össze,hogy a misztikumban mind2 vérszívó ,de szerintem valami ocsmány farkasdög lehet a Chupacabra. Előzőeknek: Miskolcon nincs se farkas ami megfertőződhetne,úgyhogy élénk a fantáziátok.
2015. júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Egyszer olyat olvastam az újságban, hogy a Chupacabra valami vírus által fertőzött kecske, ami a betegségtől elhullajtotta a szőrét és vérrel kezd táplálkozni.

Ez megmagyarázza miért vadászik kecskékre.

2015. júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!