Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mással megesett már? Miért...

Ez mással megesett már? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Egész életemben furcsa, bizarr dolgok történtek velem. Amikor olyan 2 éves voltam (én erre már nem emlékszem, csak anyum mesélte) ültem egy széken és a mellettem lévő szék felé fordulva beszéltem valakihez aki nem volt ott.

7 éves koromban láttam ahogy a kanapénkon ülve valaki simogatja a macskámat, 2-3 percen keresztül néztünk egymás szemébe és ő valamit, valami idegen nyelven mondott nekem, de anyum a másik szobából kiabált elnéztem ara és mire vissza néztem eltűnt. Ezt az "embert" aki egyébként férfi, többször is láttam.

13 éves koromban át akartam kelni egy zebrán, egy autó majdnem elütött, de valaki olyan erővel lökött vissza szemből, hogy (pár ember elmondása alapján akik utána odajöttek hozzám) 3-4 métert repültem.

Jó párszor keltem keltem fel arra, hogy olyan érzésem volt mintha vki nézne..és mikor felkeltem az az "ember" ült az ágyam végénél, aki korábban a macskámat simogatta.

Ez a személy többször is mutatott képeket amikor hozzám ért.. mindig egy személyt és egy tárgyat vagy embert.. először nem értettem, hogy mit jelent ez, aztán amikor a nagymamámat mutatta és egy autót kicsit megijedtem.. másnap egy kamion elütötte a nagymamámat...

Most 22 éves vagyok ez a személy még mindig meg szokott jelenni, nem is tudom, olyan mintha valami őrangyal lenne vagy nem tudom...

A normális válaszokat előre is köszönöm :)


2011. aug. 2. 12:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hasonlók történnek velem is.Egy-két régi eset:

Apámmal régi házunkhoz mentünk ki,hogy kitakarítsunk.Volt ott egy betonlépcső,míg apám bent volt,én kicsit kint vártam a lépcsőn.Ekkor valahogy megbotlottam és majdnem hátraestem,de valami marha nagy erővel visszalökött,így végül nem tört be a fejem.

A figyelős érzés néha nálam is előjön.

2011. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!