Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehet? (Kérdésed túl...

Ez mi lehet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

[link]


állítólag nem photoshopolt, de szerintem az


2011. jún. 26. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
ez simán photoshop...
2011. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jútúbon keresgess photoshop-ról videókat, ahol ilyeneket 1 perc vagy kevesebb idő alatt megcsinálnak.
2011. jún. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
photosop vagy szellem de photosop a körülötte lévök nem lennének ilyen nyugisak ha látnák.
2011. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez én vagyok.

Üdv,

Casper

2011. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez kamu. A szellem lehet hogy igazi, mert eredetileg nem ez volt a helyszín. Az eredeti képröl photoshoppal rakták át a szellemet erre a képre. Biztosan tudom, láttam az eredetit.
2011. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyira bírom azt, hogy azt mondják: "állítólag nem photoshopolt". Ki állítja ezt? csak akkor használjátok már ezt az állítólag szót, ha megtudjátok mondani, ki állítja...
2011. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehát valaki egy valódi szellemet átfotosoppolt egy másik képre. Ez rohadt logikus.
2011. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondom hogy (LEHET) hogy valódi. Csak azt mondom hogy nem ez volt az eredeti helyszín. Az eredeti úgy volt hogy két csaj valami épületnél fotózkodtak. Mikor vissza nézték látták hogy ez a valami a nekik bal oldali csaj karját fogja.
2011. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!