Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem az ágyamban? Mi lehetett?

Szellem az ágyamban? Mi lehetett?

Figyelt kérdés

Már többször előfordult, hogy az éjszaka közepén felébredtem, és olyan érzésem volt, mintha valaki felállt volna az ágyamról, és tudjátok, olyankor az ágyban lévő besüppedés visszaáll az eredeti "formájába". Utána pedig fura recsegéseket hallottam a szobámban meg a folyosóról.

Amúgy nem nagyon foglalkozok ilyenekkel, de ez már többször előfordult.


2011. jún. 24. 19:52
 1/10 anonim válasza:

sajnos,nekem is volt már ilyen, és eléggé megilyedtem..

én hiszek a szellemekben.

2011. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Igen ez velem is előfordult! Sőt velem olyan is volt, hogy arra keltem fel, hogy mintha simogatná valaki az arcom. Felébredtem de nem volt ott senki...
2011. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 hosszúlábú asszony válasza:

Ha hiszel benne, és valóban elhiszed hogy léteznek, akkor minden hülyeségben azt fogod látni.

A bútoroknak, műszaki berendezéseknek van egytermészetes reccsenésük, hangjuk, ahogy húzódnak össze vagy tágulnak ki hőmérséklet hatására.

Félálomban pedig simán beletudod képzelni hogy valaki felkelt az ágyadról. Én volt hogy kígyót láttam az ágyamban. Félig aludtam.

Ne képzelj ezek mögé semmit, gondolkodj el a tudományos magyarázatukon, és nem fogsz parázni.

2011. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem is beleképzeled. Nálunk simán recsegnek a dolgok éjszaka, anélkül, hogy bárki lenne ott. Az is lehet, hogy pont arra ébredsz fel, hogy mozdulsz valamit, átrakod pl a lábad, és azt érzékeled más mozgásának. Főleg félálomban, az ember simán beképzel ilyeneket, mikor még nem válik külön egyértelműen az álom meg a valóság.
2011. jún. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem is a recsegések a lényeg, mert a bútorok is szoktak recsegni igen, hanem az érzés, hogy feláll mellőlem valaki. De lehet hogy csak képzelem, nem tudom.
2011. jún. 24. 20:19
 6/10 hosszúlábú asszony válasza:
100%

Hidd el, amikor már azon gondolkodsz hogyszellem, már mindent bele látsz. Én is jártam így nagyon sokáig. Néztem a discovery-n egy sorozatot, ami rekonstruált emberek által elmondott paranormális jelenségeket. Teljesen elkezdtem bennük hinni, és mindenben azt láttam, folyamatosan paráztam.

A dolgok nem lesznek jobbak, ha ezen agyalsz.

Akkor inkább gondold azt hogy nincsenek, és mindennek meg van a magyarázata :)

2011. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem simán lehet szellem!Esetleg volt férjed, szerelmed,vőlegényed??Él még az apád,vagy az anyád?Van egy barátom akinek meghalt az apja.aznap éjjel egész végig kopogtattak az ablakon és nem volt ott senki.hallotta hogy az apja a nevét mondja de nem volt sehol.éjszaka vele álmodott.tehát sztem simán lehet valaki olyaski aki nagyon szeretett.esetleg a házban élt régebben valaki??
2011. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
52%

FIGYELJEN JÓL MINDENKI ELMONDOM mi az az érzés mintha simogatnának meg mintha felállna mellőled valaki meg satöbbi... kezdjük a nulláról...


Mindenki ébrett már arra hogy álmában zuhan és földet ér?? -.-


Ez pont olyan..... az agy előidézi a már átélt érzéseket, ezt nem úgy kell érteni, hogy nem zuhantál még ki repülőből és mégis úgyérezted, hanem pl mikor a lépcsőről lépsz le, akkor ott is a gravitációra vagy bízva, vagy amikor ugrassz le valahonnan, kicsit, nem kell nagyot ugrnai, mert az agy ' feltuningolja ' azt a zuhanó érzést, ez például az arc simogatás, vagy ha valaki feláll mellőled....

ennyi volt nem tom h mennyire érthető amit mondtam de erről sokat olvastam...

15/F aki tényleg nem hisz a szellemekben és Ő nagyra van magával és biztos magában, ajánlom a ' halál 1000 arca ' című filmet, minden egyes jelent fontos, nézzétek meg... ( 1. részét)

2011. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Velem olyan is előfordult,hogy feküdtem az ágyamban és éreztem,hogy valaki a fejemet próbálja nyomni lefelé,de az ilyesmitől nem kell megrémülni.Biztosan már félálomban voltál.
2011. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-24 20:14


Ilyen nekem is volt hogy arra ébredtem mintha valaki simogatná az arcom

2011. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!