Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Olvastam egy másik kérdést,...

Rainbowling212 kérdése:

Olvastam egy másik kérdést, de már nem találom hogy tudnám megkeresni? A keresőben nem találom.

Figyelt kérdés
Az volt a kérdésben, hogy megidéztek egy démont, és nem száll le róluk, és azon a szellemtáblán azt írta sorrendben: 2,0,1,2, csak erre szeretnék válaszolni erre a kérdésre csak nem találom! szóval szerintem a latin szavak amiket még írt hozzá a démon azok azt akarták jelenteni h 2012 világvége! hisz ez jött ki és másra nem vonatkozhat a 2012 nekem ez nagyon gyanús, szóval ha lehet akkor valaki keresse meg nekem Dórika Mágikát ugyanis ő tette fel a kérdést és neki szeretnék válaszolni, és vele szeretném ezt megbeszélni!!!!!
2011. jún. 18. 14:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nézzétek meg a 2012 című filmet! ez attól még történhet! :P
2011. jún. 20. 10:39
 12/15 anonim ***** válasza:
A 2012 a történelem legócskább katasztrófafilmje. Szerintem borzasztó.
2011. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
én ma láttam és sztem az egészet (szinte) lecopyzták a titanicról! am elvileg de csak elvileg lesz titanic 2 és ugyanaz a történet lesz csak más szereplükkel... -.-
2011. jún. 20. 14:30
 14/15 anonim ***** válasza:
Már van Titanic 2. Körülbelül 250 dollárból forgatták le Asylumék.
2011. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Dolorien válasza:
aki hisz 2012-ben, az kérdés, hogy mire számít? katasztrófák most is vannak, mindig is voltak. Olyan nincs, hogy világvége... egyébként Dórika Mágika szavait nem kell ám 100%ra venni... én is kitalálhatnám, hogy meglátogatott éjfélkor a mumus, és közölte, hogy 2012... whu... lehet, hogy ő akkor fog meghalni... és, de szerintem amúgy is egy nagy kamu. Hidd el, ha látod.
2011. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!