Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez mi lehetett?...

Szerintetek ez mi lehetett? (lent)

Figyelt kérdés
Nemrégen enyumékkal anyum barátaival és az ö lanyukkal voltunk chatán egy hétvégére, És a kiscsajjal begbintonoztunk, és miközben játszottunk többször is úgy éreztem, hallottam, mindha a szél a nevemet süvítette volna, és a fák a nevemet kiabálták volna, segíccséget kértek volna, furán hangzik de ígyvolt, már többször is észleltem szellemeket, érzem mikor ott vannak, és az anyukám is, van hozzá valami képességünk de ez nem szellem dolog, akkor mi lehet ez ?
2011. máj. 19. 18:47
1 2
 11/12 anonim válasza:
Menj el szakemberhez mert lehet hogy közted és a természet között van valami különleges kapocs!
2011. máj. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Hány éves vagy?Lehet már elmúlt az élni valód vagyis lejárt az időd.Lehet hogy már nem is élsz ezt én nem tudhatom de lehet a sötét oldal unatkozik és csak téged talált amúgy én kiszaladtam volna két gépfegyverrel a kezembe és lőttem volna amég elnem fogy minden töltényem azután futás ha elkapnak max könyörgök had legyek zombi.
2011. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!