Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miféle magyarázat lehet arra...

Miféle magyarázat lehet arra hogy akárhány db órát veszek a lakásba megáll?

Figyelt kérdés

Vadonatúj órák megállnak a lakásunkba. A legkomolyabb és egyben a legdrágább órák is egyszerűen elromlanak 2 napig működnek csak. Gondoltam ki írom ide úgyis lesz olyan aki tudja rá a választ :D


Oltásokat ne ! Tartsák meg maguknak...


2011. máj. 19. 00:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Esküszöm hogy téged csak sajnálni tudlak :S
2011. máj. 19. 19:14
 12/20 A kérdező kommentje:

Antiszero ha ekkora szád van így a neten... Kisseb nagyobb fórumokba akkor itt legyen nagy a szád .. Kíváncsi leszek !


MSN : conaanka@hotmail.com

2011. máj. 20. 00:15
 13/20 anonim ***** válasza:
21%
Nem tévedsz nem azért nem veszlek fel téged mert félek TŐLED!:) hanem csak nem hiába tartalak téged és a hozzád hasonlókat gyépéseknek mert gondolkozzál már hülye gyerek szerinted majd pont azért veszek fel egy vadidegent MSN-re hogy vele veszekedjek ennek mi értelme? Ebben nyilvánul meg hogy agyilag nulla vagy és hogy kettőnk közül ki is pontosan a takonypóc amúgy meg így kell ezt leírni gyépés barátom nem takony polcnak ilyen szóról még nem is hallottam hogy takony polc mért oda rakod a könyveidet a taknyos polcra? Gyépés. :)
2011. máj. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Most írtad le a pontos igazságot csak mindet magadról...

Msn-en vad idegennel nem szeretnél veszekedni , de itt a gyakorikérdések.hu oldalon szeretsz negatívumokat írni és oltásokat... És ki mondta hogy én veszekedni szeretnék ezt a dolgot szerettem volna emberi módon helyre tenni ami zajlott kettőnk közt... De az olyan féle gyerekek mint te annyit sem érnek hogy kommentezzek vissza neked... És ráad olvasni sem tudsz megefelelőképpen mivel a kérdésember le írtam hogy oltásokat ne... Csak a 2 szép szülődnek tudok gratulálni a kedves anyukádnak és apukádnak gondolom ők is ilyen emberek mint te sőt tuti... Aranyos család

2011. máj. 21. 11:11
 15/20 anonim ***** válasza:
35%
Hehe!:) Látom nem bírtad ki hogy ne válaszolj erre a kommentemre is :)veszekedni akartál volna velem MSN-en megvitázni ezt a te kis Uri Geller félinges kérdésed szóval ne lökd nekem itt a rizsád, beoltottalak és neked már viszketett oda lent hogy vissza válaszolj. Normálisan? Ne haragudjál már meg de nem te kezdted először is az anyámat a szádra venni? Pedig én csak egyszer szóltam be mint minden szkeptikus és nem olyan sértőt de ezt nagydobra vetted és beszóltál nekem amiben az anyám is szerepel ki itt a normális? Hülye gyerek nem is gondolkozol mielőtt még leoltasz valakit most meg próbálsz úri ember módjára viselkedni hát elárulom neked hogy már te is megmutattad hogy milyen vagy valójában ennyit te rólad. Jah meg mit is írtál arra mikor elutasítottam azt hogy felveszlek MSN-en "Ugye hogy nem vagy te olyan bátor meg nagyszájú takony polc" (ezen a takony polcon még most is röhögök XD)nem tudsz uralkodni magadon elveszted a fejed és olyanokat szólsz vissza amiket én is te neked, nem vagy te sem és én sem normális egyezzünk meg ennyiben ha neked így jó és elszállnak körülötted a vihar felhők CSUBI! XD :)
2011. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

:)


Ne veszekedjünk légszíves és igen maradjunk annyiban hogy rossz nevelést kaptál a szüleidtől és kész meg bocsájtok mindent :D

2011. máj. 21. 20:24
 17/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok a kérdezőnek: valaki elsütött egy Uri Gelleres ártatlan tréfát, erre egyből durván anyázni kezdted.
2011. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Előbb végig kellet volna olvasni a kérdést utánna kommentezni ti nagyon okos gyerekek :) Mert itt mindenki zseni meg profi
2011. máj. 22. 11:58
 19/20 anonim ***** válasza:
Van esetleg mágneses karkötőd? Ha van, lehet, hogy azzal felmágnesezted az összes órát, mikor hozzányúltál.
2011. máj. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
De miért itt kell szájkaratézni? Egyébként meg antihero(?) DNFTT. Gondolom tudod, hogy mit jelent a rövidítés. Node a kérdésre visszatérve, ha csak a mutatósak állnak le, annak számtalan oka lehet. Lehet, gagyi az elem, maga az óra, vagy mind a kettő. Amikor középiskolás voltam az osztályunk vett egy 1000 forintos órát, ami annyira szar volt, hogyha akár csak egy kicsit is merült az elem, elkezdett késni, egy kis idő után már csak egy helyben járt a másodperc mutató, utána pedig teljesen leállt. Bár ettől függetlenül fura az, hogy 2 napon belül leállnak. Mágneses dolog semmiképpen sem lehet szerintem, mert a mai órák szerkezeti eleme többségében műanyagból van, tehát nincs mire hatást kifejtenie a mágnesnek. Szal nemtom.
2011. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!