Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy beszélhetett, ha még nem...

Hogy beszélhetett, ha még nem tudott beszélni? Valami magyarázat?

Figyelt kérdés
Barátnőm már többször mesélte, hogy a szülei mesélték neki, hogy a legkisebb húga egyszer kb fél évesen, amikor még csak gyügyögött elkezdett értelmes emberi nyelven beszélni pár mondatot éjjel, viszonylag hangosan, és nem tudták milyen nyelven szólt. Nem nagyon hinném el ezt az egészet, de hát mégiscsak ismerem őket. És nem is nekem akarták beadni, hanem a lányuknak mesélték. És mindketten hallották meg látták. Nem hiszek ezekben a dolgokban, de erre szoktam gondolni néha. Vélemény? Mi magyarázata lehet?
2011. máj. 3. 06:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
jó én abszolút nem hiszek az ilyenekben, épp ezért akartam egy megnyugtató magyarázatot hallani valakitől
2011. máj. 3. 21:50
 12/15 anonim ***** válasza:
Én elég sokmindenre emlékszem kétéves koromból, de szellemet nem láttam soha. Amúgy én is hallottam már ilyesmiről, állítólag ( nem tudom, hogy mikor, és, hogy hol, már nem emlékszem, régen hallottam) egy újszülött angolul kezdett kiabálni a férje után. Szerintem kamu volt, de nem tudom már azt se, hogy pont így volt-e.
2011. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor ezt barátnőd szülei tudhatják csak.Senki más,mert ők élték ezt át.De nem hinném hogy hülyeségből találnak ki ilyeneket.
2011. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
TEsómnak kiskorában brüe volt minden :DDDDd
2011. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Phoney ***** válasza:

Én sok midnenben hiszek, de valószínűleg csak álmában beszélt, és pont azért nem volt értelme, mert még nem tud értelmes szavakat, csak utánozta a magyart.

Namost ha hangsúlyok meg mindenfélék kerülnek bele találomra (úgy, ahogy napközben halotta, mert a csecsemő sem agyhalott zombi ám), akkor biztos hátborzongatóan hiteles, de nem értelmes.

2011. máj. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!