Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek gonosz szellemek?

Léteznek gonosz szellemek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 18:11
1 2
 11/17 anonim válasza:
A szellemeket azért találták ki, hogy olyan dolgokat tudjanak megmagyarázni amit még maguk se értenek.A szkeptikusok ebben az esetben csak tisztán látnak.És amúgy is a Photoshop ma már vetekszik a természetes képek kinézetével.
2011. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Pingi88 ***** válasza:

"Ez szubjektív.Kinek mi a véleménye...Szerintem nem léteznek szellemek, nem hogy gonosz szellemek..Persze vannak , akik hisznek benne, hogy vannak szellemek, és hogy azok megszállnak házakat, meg ezt-azt...Ezt neked kell eldöntened, hogy mit gondolsz róluk..."


A 6:18as hozászolással értenék egyet! Bár vannak feltételezések, hogy mégis és egy-két tudományos ill. nem tudomány bizonyíték, de ezek kevesek ahhoz, hogy biztosra állítsuk, hogy minden kétséget kizáróan léteznek! És a tesztek is... hogy is mondjam... megkérdőjelezhetőek! Magam részéről nem léteznek és ez azt jelenti, hogy nem is találkoztam eggyel sem, de ha ez megváltozik értesítek mindenkit:) De ott a másik, hogy ki tudja! Erre a rendőrség azt mondaná, hogy sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudjuk!

2011. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Persze h léteznek...a Gyűrűk Urában Te f@sz!!!
2011. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Molnár Richárd válasza:
Léteznek bár ez így nem pontos, többségük azért maradt a földön, mert valamit még el kell intéznie és eredetileg még egyik sem gonosz, de mivel soha nem tud átkelni ezért idővel (sok-sok év alatt) megzavarodnak és "gonosszá" válnak.
2011. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 skarma ***** válasza:

Lehet hogy nyálasnak fog tűnni, amit írok, de én hiszem, hogy minden Lényben lakozik jó. (A ,,szellem" kifejezést nem szeretem)

Kedves kérdező, ha félsz a ,,gonosz" Lényektől, ,,Szeresd a gonoszt jóvá!"

2011. máj. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
TUDTAD HOGY AKI FELTESZI EZT A KÉRDÉST AZÉRT UTÁNA MENNEK A GONOSZ SZELLEMEK????? URAMISTEN VIGYÁZZ AGADRA SZTEM :(
2011. júl. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
MAGADRA*
2011. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!