Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy tudok úgy szellemet...

Hogy tudok úgy szellemet idézni hogy csak ránkijesszen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 13:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Vess be valami trükköt: köss damilt valamilyen tárgyra a szobában, és az idézéskor rántsad le, vagy valaki rejtőzzön el a szekrényben, és kezdjen morogni. :)
2011. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Bazz nem úgy értettem meg részegen tudod milyen nehéz megrántani?

ÉN úgy akarom hogy tényleg szellem legyen csak ne ártson és ne maradjon a nyakamon

2011. ápr. 19. 14:21
 3/21 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen hülyéket! ;) Hisz benne, tudja, hogy veszélyes dolog és mégis csinálni akarja, csak "heccből"... kérdező, te a budin ültél, mikor észt osztottak?
2011. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14:22, osztom a véleményed, magam sem tudtam volna jobban megfogalmazni.
2011. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Olyan ez mint az oroszrulett vagy bejön vagy nem

meg kiváncsi vok hogy létezne-e

2011. ápr. 19. 14:35
 6/21 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a Kérdező nem több 16 évesnél.


Mondd már meg, ha úgy gondolod, úgy tudod, hogy a szellemek képesek ráragadni az emberekre és szörnyű dolgokat művelni utána velük, miért akarod mégis kipróbálni? Ehhez hülyének vagy mazochistának kell lenni, esetleg mindkettőbe. A konnektorba se nyúlunk ha tudjuk, hogy megráz...

2011. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

ÉNÉ azt vallom hogy elöbb utóbb meghalunk nem számít mikor

Meg kiváncsi vok hogy vannak-e egyáltalán szlemek

2011. ápr. 19. 15:02
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen, nyilván tényleg teljesen mindegy, hogy 15 évesen halsz meg, mert úgy érezted, nekem magadra kell vonnod egy szellem figyelmét, vagy 70 évesen, amikor átvedletted, milyen szeretni és szeretve lenni, gyermekeid születtek és valóra válthattad az álmaid... tényleg nem számít, és megéri minden hülyeséget bevállalni.
2011. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De most komolyan valaki tud segítení?
2011. ápr. 19. 21:13
 10/21 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak, de kicsi vagy te ahhoz, hogy egy szellemmel bármit is kezdhess. Ha akar, árt neked, ráadásul nem is kicsit, úgyhogy a helyedben én ezt az ötletet nagyon gyorsan elvetném!
2011. ápr. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!