Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi lehetett ez? O. o

Szerintetek mi lehetett ez? O. o

Figyelt kérdés

Mamám január végén halt meg (egy nappal a szülinapom előtt).

Anya ma mesélte,hogy este furcsa dolgok történtek,amíg aludt.Van az asztalon egy kép (a tablóképem kinagyítva)és anya mindig mögötte tartja a leveleket meg a számlákat.Namost azok reggelre átkerültek a kép elé.

A másik,hogy elmondása szerint a TV távirányító sem ott volt,ahol este hagyta.

És a legfurcsább,hogy talált egy fűszál darabkát (tudjátok,az a kalászos fajta) a szőnyegen,pedig előtte nap takarított és semmi hasonló virág nincs a házban.


Szerintetek mi lehetett ez?


2011. márc. 1. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
én általába nem emlékszem egy fűszálra meghogy hol volt a kapcsoló...ilyen apró dolgokért nem szerencsétlen nagymamádat kéne okolni(vagyishát a szellemét).xD
2011. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Alzheimer kór ez, semmi más.
2011. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Baj van az öreglány memóriájával xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
de érzéketlenek vagytok! :( részvétem tényleg! :( de nem tudom,hogy mi lehetett,végül is bármi nem?(!) tényleg részvétem! :(
2011. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mekkora pancserek ezek az elottem hozzaszolok..

duguljatok mar el ha valamirol nincs normalis, ertelmesen megfogalmazott valaszotok!

felhaborito, h valakinek az edesanyjarol, megcsak kepletesen is de igy beszeltek . .

mindennek a teteje!

mellesleg megemlitenem, h nemcsak olyan trehany emberek elnek a foldon mint ti, akik azt sem tudjatok mit jelent takaritani.


Kedves kerdezo!


Elkepzelheto, h fura dolgok tortennek az otthonotokban, de az viszont egyaltalan nem biztos, h a nagymamad szelleme kisert. Sok mas variacio is szoba johet!

2011. márc. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez bizonyára egy tv-néző, számlakukkoló, füves szellem volt.
2011. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
xDDDD Vagy a muter szívott egy kis füvet :DDD
2011. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nagymamád halála előtt ( részvétem) mennyire foglalkoztál a magasabb rezgésű "szellemi" világ tanulmányozásával. Még az is számíthat hogy a mamád hogy halt meg hirtelen vagy már érezte ... stb.. szerintem éjszaka amikor már fexel az ágyban és érzed hogy hamarosan elalszol.. tudod amikor recseg ropognak a dolgok körülötted ... akkor hangolódj rá a mamádra és kérdezed meg őt ... vagy kérd meg hogy ne csinálja mert megijedsz ...
2011. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!