Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » SOS! Foggal álmodni halált...

SOS! Foggal álmodni halált jelent?

Figyelt kérdés
Soha nem álmodtam még foggal, legalábbis nem emlékszem rá, de éjszaka álmomban a páromhoz készülődtem éppen (fürcsiztem, fogatmostam) , amikor észrevettem, hogy mozog a fogam, utána pedig kiesett. Utána az álmomból eltűnt a "fogas" rész, bár fel is ébredtem, annyira nyugtalan voltam. Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát. Az a baj, hogy nagyon érzékeny nő vagyok és eszméletlen ideges vagyok.
2011. febr. 17. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 almoskonyvem van.Az egyikben azt irja a kihullt fog halahirt jelent,a masikban pedig azt,hogy varatlan szerelmi kalandod lesz.Dontsd el melyik a vonzobb:)
2011. febr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerelmi kaland jobban hangzik, de ez nem fog bekövetkezni... Remélem nem lesz belőle halárhír. Köszönöm szépen. Nagyon nagyon köszönöm!
2011. febr. 17. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy összekombinálódik a kettő.

Egy kis nekromantika...

:D

2011. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tetris ***** válasza:

Ha az a fog nagyon elől volt, és kihullás esetének fennforgásakor nagyon látszódott volna, akkor lehet olyasmire gondolni, hogy tartasz tőle, hogy elveszíted a nőiességedet, a vonzerődet. Ez pontz akkor történit, amikor a párodhoz készülődtél, és szerettél volna nagyon szép lenni.

Talán azt jelenti, hogy nem vagy biztos abban, hogy elég vonzónak talál-e a párod.

Persze ez csak találgatás.

2011. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs de nem értem pontosan a kérdésed mért jelentene halált ha kiesik a fogad az álmodban? Nem rég úgy egy 7-8 éve én is ugyan ezt álmodtam mint te csak nekem az összes fogam ki hullót és mint láthatód nem haltam meg más különben nem tudtam volna ezt a kommentet leírni.

Vannak emberek akik hasonlókat álmodnak pl. hogy üldözi őt a vonat, zuhan egy szakadékba a végtelenségig vagy hogy szexuális viszonyt folytat egy nem létező kitalált állattal ezek az álmok a tudat alattidból erednek és hogy van-e jelentőségük ezeknek az álmoknak azt magadban kell eldöntened. Én azt mondom hogy van jelentőségük csak rá kell jönni hogy mi, a tudat alatti egy olyan dolog amit nem sok ember ért meg a tudat alattinkba kerülnek azok az emlékek amiket már réges rég el felettünk és ezekből az emlékekből álmodhatunk képtöredékeket. DE! A tudat alattink valójában meg akar védeni minket valamitől sok ember van a Földön akik elnyomnak magukban valamilyen fajta érzelmet (gyűlöletet, bűntudatot,félelemet,szeretetet vagy szerelmet, vagy bármit...) amit nem adnak ki magukból és ez kezdi felemészteni őket rosszul teljesítenek az iskolában vagy munkahelyen holott általában nem, rosszul érzik magukat legalábbis nem boldogok minden ami kihat a lelki állapotukra, és a tudat alattink valamilyen álommal akarja ezt közölni a tudatunknak hogy ez így nem jó változtass rajta még ha nekünk valami nem is tűnik olyan fontosnak de ott valahol legbelül még az lehet.

2011. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Márpedig hogyha egy élő fogad (élő valaki aki közel áll hozzád) elveszted, kiesik, (meghal) és ez foglalkoztat téged, mert hiányzik a fogsorodból (életedből) akkor az halálhírre utal, ami 2011-ben fog bekövetkezni. Milyen napszak volt? A reggel a tavasz, a dél a nyár, a délután az ősz és az este a tél párja, ebben az évszakban lesz. Azért vagyok biztos benne hogy még idén történik ez a tragédia, mert az ilyen jellegű álmok szinte mindig 4 évszakon, azaz 1 éven belül teljesülnek be, mint jóslat. DE!! Az, hogy készülődtél valahova, figyelmeztetés is lehet, és most jön a jó hír, légy elővigyázatos, figyelj a szeretteidre, mert lehetőséged lesz megakadályozni a tragédiát! Még valami: szinte biztos, hogy ez nem a pároddal fog történni! De azért rá is vigyázz, légy résen, szurkolok, kitartás! Valószínűleg pár héttel előtte már érezni fogod, hogy most lesz! Hallgass a tanácsaimra, sok múlik rajta! Még valami: amennyiben megakadályozod a tragédiát, lehet hogy észre sem fogod venni, hogy most következik be, pl. nem engeded el egy buliba a gyereked, ahol történt volna, akkor utólag nem fogod tudni, hogy ott következett volna be, de lehet hogy nagyon is tapasztalni fogod, pl. ha egy száguldó autó elől rántod el. Figyelj továbbra is az álmaidra, jelet adhatnak, akkár ezzel kapcsolatban is!

Sok szerencsét!

2011. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mirk ***** válasza:
Foggal álmodni azt jelenti, hogy foggal álmodtál, se többet, se kevesebbet.
2011. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Foggal álmodni,azt elvesziteni lehet érzelmi veszteség előjele.Rossz fogat elvesziteni pozitiv ómen.Akár jó,akár rossz jövőképre utal az álmunk,egy dologban biztosak lehetünk.Kaptunk egy jelzést,melynek tudatában kivédhető a rossz esemény bekövetkezése,a jó pedig bevonzható.
2011. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
azt jelenti hogy kevés az önbizalmad és fogatlanul még kevesebb lenne. Én is sokszor álmodtam ilyet én is azt hittem hogy a halállal kapcsolatos aztán elmentem egy pszichológushoz elöadtam ezt a verziót és azt mondta : hülye vagyok!
2011. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!