Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valóban van benne valami?...

Valóban van benne valami? Szerintem igen és szerintetek?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy a teli hold vagy a sima hold az embereket éjszaka befolyásolja , énis sokszor vagyok úgy ha telihold van több az energiám. Illetve az alvajárók is legtöbbször teliholdkor járnak "alva" illetve egyfajta természetfeletti erő mint amikor a farkasok ugatnak visítanak stb a holdfény alatt az emberben is lehet egyfajta ösztön szerűség ? ( bocsi nem tudom teljesen ki fejezni ) Mert speciel én tapasztaltam magamon hogy teliholdkor másabb vagyok 1 kicsit annyival több az energiám hogy le sem tudom írni na meg volt 1-2 álom is befolyásoló ok-ként hogy pl álmomban szürkületkor és persze teliholdkor (nyáron) kint vagyok az utcán és futkározok mintha 1 állat lettem volna álmomba de komolyan... Nem viccelek 4 kézlább futottam álmomba és mikot telihold van majdnem az az érzésem van mint álomban... Na mind1 nem is írok többet aki esetleg tapasztalt e félét az írjon kommentárt , esetleg olyan is aki tudja miről lehet szó ilyen helyzetben.


És szépen meg kérem előre hogy aki negatív szándékkal akar kommentárt írni esetleg trágár szavakkal akarja ki fejezni saját véleményét tartsa meg magának ne írjon feleslegesen.. Ne fárassza magát illetve ne kötekedjen ! Köszi !


2011. febr. 11. 01:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tegyél ki egy kamerát mindig teleholdkor lefekvés előtt, ami fölveszi hogy mi történik veled.

Visszanézed, ha csak alszol akkor csak álmodtál...

2011. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kössz a komikat , utolsó adj már 1 camerát ami fel vesz bő 10 órát :D:D:D
2011. febr. 11. 21:57
 13/16 anonim ***** válasza:

Olyan sokat alszol? :P

A webkamera is képes erre, pontosabban a számítógéped,

ha van elég hely a winyódon, elég hosszú időt képes fölvenni

2011. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 16:49


Vagy eleve a ragadozók elől kellett jobban elbújni

2011. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szia! Ide nem akarok semmi olyat írni ami miatt kinevetnek így megtennéd h írsz nekem privibe? lécci és akkor beszélünk erről fontos lenne
2011. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Írtam privit amiben vannak elérhetőségek de ha nem kaptad meg itt vannak:


MSN 1 : Itachi_017@windowslive.com


MSN 2 : Wilson.R.110@windowslive.com


E-mail: itachi015@citromail.hu

2011. febr. 13. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!