Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mért van az, hogy.. Lent?

Mért van az, hogy.. Lent?

Figyelt kérdés
egyesek szentül hisznek a szellemekben, mások meg kinevetik őket? Azért mert az egyik félnek van bizonyitéka, a másiknak meg nincs?
2010. dec. 29. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik félnek sincs bizonyítéka. Az egyik félnek vannak állításai, amiket nagyon könnyen meg lehet dönteni, a másik fél meg nem hisz bennük, de nem tudja bizonyítani azt sem, hogy nem léteznek.
2010. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenki másban hisz. Ez olyan, mint az h midnenki mástól fél, mindenki más kajákat szeret és te nem érted, hogy hogy félhet pl attól az aranyos póktól vagy a magasságtól, amikor te simán kihajolsz a huszadikról is az ablakon ő meg már a harmadikon is fél csakúgy... vagy nem érted, egyesek h bírják megenni az undi bogarakat, míg te a káposztát imádod... na elég az észosztásból, ez azért van mert mindenki más. xD
2010. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja köcci a válaszokat
2010. dec. 29. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hihet/szerethet valamit mindenki.Hisz nem vagyunk egyformak,aki nem hisz benne az azert nem hisz mert o igy akarja es semmi rosz nincs benne,ez sajat dontes ! Es altalaban az az illedelmes ha valaki nem rohogi ki a masikat aki hisz valamiben de a masik nem!
2010. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem tapasztalja valaki, addig úgysem hiszi el. Sőt apám is tudja hogy van a házunkba, és még ígyis azt mondja hogy képzelődtem.. Pedig én már láttam is, testvérem is, meg nagyon sok minden történt
2010. dec. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amúgy én a nemhiszek oldalon állok xD
2010. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hehe...Olvasni kincs! :D

Nem a kérdésre válaszoltatok (legtöbben).

A kérdés nem az volt, hogy valaki miért hisz a szellemekben, hanem az, hogy akik nem hisznek benne, azok MIÉRT NÉZIK LE őket.


Amúgy én se értem... A barátnőm nem szereti a hagymát...Akkor most ezért ne legyen a barátnőm, vagy mi? -.- Vagy röhögjem ki? -.-

2010. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!