Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezik az ORI? (Kérdésed túl...

Létezik az ORI? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeségnek hangzik, de lehet hogy van valami valóság alapja ? Esetleg az amerikai kormány ténleg felvett kapcsolatot ilyenekkel és innen van az ötlet ? Miért nem tudják lelőni őket.
2010. dec. 18. 02:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy kitalált faj a Csillagkapu című sci-fi sorozatban.


by wiki

2010. dec. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2010. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Létezik! A Földön ők álcázzák magukat a keresztény papságnak! Minden keresztény pap egy Hírnők!


A Pápa pedig a Doci!


És a Vatikán pincéjében vannak a Megvilágosodás Lángjai.

2010. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Olyan van, h OORI

Országos Orvosi Rehabilitációs Intézet!

Csak biztos nem hallottad a másik O-t

2010. dec. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik!

Országos rendezőiroda:

[link]

2010. dec. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ORI?

Mármint Orion? Hagyma?

Háát.. létezik persze, de ez a vámpírokhoz kapcsolódik nem az UFO-khoz :)

2010. dec. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

OFF.

Előző LOL Orion=Hagyma XDD kicsit kéne tudni angolul is mielőtt valakivel b.szakodsz. ONION. -.- xD

2010. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: Csak hogy tudd szinte tökéletes az angolom, ezt meg félrenéztem :) Ennyit erröl. Te magyarul se tudsz és úgy írsz mint egy 12 éves aki éppen felfedezte mi az a maszturbáció...

Na húzás aludni s3ggfejkém :)

2010. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
persze, hogy létezik, a szavannán él és zebrára vadászik. van is egy képem róla, de ne mutogasd nagyon, mert a cia-tól szereztem, mikor még titkos ügynök voltam. [link]
2010. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző előtti: Miért nem tudok magyarul? O.o Mit hibáztam? Nekem meg a magyar helyesírásom tökéletes szinte, mondd meg mit hibáztam! Ha benézted hát benézted jólvan, azt hittem alapból nem tudod, de tényleg, mondd már meg mi volt a baj mert tényleg kiváncsi vagyok.
2010. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!