Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek Szellemek? :O

Léteznek Szellemek? :O

Figyelt kérdés
Ha igen akkor bizonyitékot kérek de ha lehet ami tényleg megtörént!!!kösszi:D
2010. dec. 5. 18:22
1 2
 1/13 Nostro the overlord ***** válasza:
Szerintem nem
2010. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek. Most is ott áll egy a hátad mögött!
2010. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Léteznek! Engem egyszer heteken át követett egy. Csak én láttam. Mindenütt ott volt, az utcán, a suli étkezdéjében. Sajnos beszélni nem tudtam vele. :S És biztos, hogy nem képzelődtem, mert nem vagyok annyira elmebeteg. :D
2010. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen léteznek!

Nem kell piszkálni a világukat,békén kell őket hagyni!


amúgy meg ott egy csomó kérdés amikben le van írva kivel mi történt.. én nem írom le velem mi történt,mivel az jön le rólad h nem hiszel ebben,vagy lehülyéznél..

2010. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Létezhet ilyen. Ilyenkor azonnal orvoshoz kell fordulni mert valami komoly agyi károsodás hatására lehet...
2010. dec. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Fényhordozó ***** válasza:

Nem lehet rá biztos választ adni, csak véleményt...

Lehet hogy igen, de lehet hogy nem, és az észlelésekre van tudományos magyarázat.

Szerintem léteznek...

2010. dec. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szellem fotó ritka de orbs fotó nagyon sok van ahol fényes gömbök jelennek meg az ember körül.
2010. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 BlackSword ***** válasza:
Dehogy léteznek, és a Mikulás sem létezik, meg az angyalkák sem...
2010. dec. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ha megkérhetnélek benneteket aki nem hisz az ne írjon ide mostantól és az egyik wálaszóló írta h hülyének nézném ht egyátalán nem...!!!iit informáciokat kérek hogy azokbol tudassam h vagyoban léteznek!!

Am Kinguci vagyok és 19éves....:D

2010. dec. 6. 16:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Én hiszem hogy vannak. Régen mikor még tini voltam és a szülői házban laktam, épp tanultam,fél szemmel láttam ,hogy a szobámból nyíló másik szobába bement nagy léptekkel a bátyám. Szinte abban a percben felálltam, hogy kimenjek a konyhába és közben benéztem a kisszobába ekkor elkezdett a szivem zakatolni,kapkodtam a levegőt ugyanis a szobában nem volt senki. Pedig teljesen kivehető alakot láttam aki nagy léptekben a szobába sietett. Mostanság meg fura dolgok történnek körülöttem, a pohár odébcsúszott magától mikor nyúltam felé :S csak néztem ,hogy ez nem lehet igaz biztos hallucináltam,de sajnos nem egy vendég odaszólt ,hogy ő is látta mielőtt bármit mondhattam volna. Az ablakon mikor mellette voltam három éles koppanást hallottam ,nem volt ott senki. Ma pedig egyfolytában határozott hangos koppanásokat hallottam a konyhában mindig azonos helyen,nyitott konyhánk van. Első 5 hang nem érdekelt ,hangok vannak egy lakásban ez normális, na de már a 6-7. hangra szerintem mki odavonul megnézni mi koppan nem szellemet akartam keresni csak a zaj forrását,nem tudtam mi az nem érdekelt eljövök újabb egymás utáni kopogások.Párom hazajött és nem hallottam többet.Ezek apró dolgok de mégis idegesítőek én nyugodtan akarok élni, nem szoktam nézni ijesztő filmeket. Szóval nem akarok én bebeszélni magamnak semmit,örülnék ha nem lenne az esetek mögött semmi és csak véletlenek sorozata.
2010. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!