Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a Hegylakókban?

Hisztek a Hegylakókban?

Figyelt kérdés
kardal vadásznak egymásra hogy egymás fejét levágva elnyerjék annak tudását-szerintem logikus-és hogy csak egy maradjon
2010. nov. 25. 18:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
én most itt konkrétan a hegylakó klánra gondolok a halhatatlanok között de azon belül Mcleaod klánra a mostani hegylakóktól kérdezem:Van valamilyen információ Mcleaod létezéséről h él-e még vagy átszállt a tudása?
2010. nov. 25. 20:53
 12/17 anonim ***** válasza:

én igen! több dokumentum filmet is láttam már róluk, amiknek természetesen az volt a címe, hogy a Hegylakó.

Javaslom, hogy valahonnan szerezd meg őket, mivel teljesen élethűen ábrázolja a világukat, és azt az energia villám dolgot is, ami spirituálisan magasabb szintre emeli őket, miközben a legyőzött ereje a birtokukba kerül.

2010. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Biztos nem egyre gondolunk, de Nepalban es Ausztraliaban most is elnek hegylakok.

A Nepaliakrol tudok bovebben, de azok nem vadasznak egymasra, de ugy elnek, mint az oseik, tehat kovetik az eletmodot, es csak vasarolni jarnak le a hegyrol.

2010. nov. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hegylakók a Mátrában is vannak, de ők fát vágnak, és általában nem akkor, amikor villámlik.
2010. nov. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Arguuess ***** válasza:
Csubakka igen is él... És Nagyláb is... És a Yeti is! XD :D
2010. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Timoking ***** válasza:
a sorozat az fasza de mekkora birka vagy h el is hitted!!!
2011. máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

sőt, mi vagyunk azok:


[link]


:)

2011. nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!