Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » M milyen vámpír legendák élnek?

Staring18 kérdése:

M milyen vámpír legendák élnek?

Figyelt kérdés
Www.Vladthepes. Qwqw.hu
2010. nov. 20. 23:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Jah és ha tudtok még esetleg vámpír filmeket akkor az is érdekel
2010. nov. 21. 23:01
 12/16 anonim ***** válasza:

1. Nosferatu

2. Let the Right One In

3. Dracula

4. Horror of Dracula

5. The Night Stalker

6. Black Sunday

7. Interview with the Vampire

8. Nosferatu: The Vampyre

9. Bram Stoker’s Dracula

10. Martin

11. From Dusk Till Dawn

12. Near Dark

13. Blade

14. The Lost Boys

15. Shadow of the Vampire

16. Cronos

17. Underworld

18. The Fearless Vampire Killers

19. Twilight

20. Lesbian Vampire Killers

21. Vampire suck


[link]

2010. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Na jól van. Szerintem első lépésben próbáljuk a Twilight betiltani meg a Vámpírnaplókat meg a true Bloodot meg ezeket a filmeket. kategorikusan gyalázzák a vámpírokat és a mítoszukat. Most őszintén kihallott már olyanról hogy egy vámpír a legtrendibb és a legdivatosabb holmikba sétáljon lazán beszéljen és csak kamasz legyen. röhej. A vámpírok Vlad Tepessel kezdődnek( én nem tartom őt gonosznak Bathory Erzsébettel kezdődnek) valamint az ősi görög történetekkel már ott is megjelennek. Aztán Anne Rice Bram Stoker és ezen könyvek filmjei. ott vannak vámpírok.

Történet 2003ban nagy felháborodást váltott ki hogy Erdélyben egy kis falucskában kiástak egy holttestet mert vámpírnak hitték. Amúgy nem tudom nem tartom kizártnak hogy létezzenek hisz akkora a föld kitudja hogy mi van még a világon amiről nem is tudunk. amúgy meg azt se tartom kizártnak hogy sellőszerű lények is úsznak az óceánokban. de a leghihetőbb a szellem.

2010. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. újból írok. Kedves kérdező azt hittem a honlapod komolyabb.
2010. nov. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A filmes listáról lemaradt a "Drakula halott és élvezi", meg az "Engedj be!".

És ja, Bram Stoker, mindenek előtt.

2010. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Hamár így Vlad Tepes...

Ő volt Dracul, azaz a sárkánylovag, ebből lett a Dracula, amit rögtön ráaggattak a "vámpírokra".A havasalföldi úr híres volt a vérszomjáról...Karóbahúzások..Kivégzések...Közben szívta a parasztok vérét.Mi magyarok ezt értjük, hogy mit jelent, de ha lefordítjuk angolra, vagy bármely más nyelvre...Máris a vérivásnál tartunk...Valószínűsíthetőleg innen ered a vámpírok legendája.Szóval lehet hinni edvárd patiszonban, meg a szőke, göndör Tom Cruise-ban...

2010. nov. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!