Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tenyleg leteznek szellemek?

:D:D kérdése:

Tenyleg leteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Ahogy ezt az oldalt olvastam kicsit berezeltem.amugy utalom a horror filmket.felek tolluk es ejjel nem tudok aludni.ez normalis?.ha vannak szellemek egy par sztorit dobjatok:-S.
2010. nov. 11. 18:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hali! Én vagyok a hullás csaj! Az az én művem!D
2010. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
De tényleg Kérdező, ennyire berezeltél ettől az oldaltól? Akkor még nem ismersz engem.XD
2010. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem léteznek szellemek, csak szellemi lények, és NEM UGYANAZ!

Isten létezik pl. de ő se szellem.

2010. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

léteznek hát...sokáig a nagymamám szelleme volt a lakásban...kiskoromtól éreztem sokszor hogy figyel meg olyna jelenllét érzés mint mikor valaki csendben mögötted áll...volt hog yéreztem ahogy körbejár...erősen vagy gyengén....

ezt elzavarták...most ahelyére beköültözött egy féldémon ami szitnén szellemszerű...most éjjel jelenlétérzés fények vannak jjel ilyen fényjelenségek de nem minden este.

Nem mindneki érzi őket...én sajnos vagy szerencsére igen...nem mondom meg miért úgyis csak hülyének néznmének...mert sok intelligens válasz szüeltett eddig is...

a lényeg, hogy ez veleszületett dolog

egyébként ha meg akarod tudni van-e szellem a házban gyújcs gyertyát és mond, hogy ha van itt szellem aludjon el a gyertya....

A gyertya el fog aludni ha van ott bolygó lélek...de ha nem alszik el szerencséd van...

ha elalszik akkor a Miatyánkot mondjad és szólícsd fel a lelket hogy távozzon...


Megjegyzem szellemek mindenütt vannak...hisz emberek is szinte mindenütt vannak...ha elűzöl eg yszellemet a züres birtokra új jöhet ami lehet enm olyna békés mint az előző volt...mint a mi esetünkben például...

2010. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
előző... szerintem írni tanulj meg... és ne gyertyázz, mert... még felgyújtod a lakást... köszi...
2010. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

erre nincs konkrét válasz

1valaki azt mondja hogy nincs, mert ő nem hisz benne 1hülye állat aki nem tud semmit

2valaki azt mondja van,de azt sem tudja bizonyítani ő is hülye szóval ehhez tartsátok magatokat. ha pedig tényleg láttok szellemet akkor bizonyítsátok különben nem hiszik el!

2010. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
50%
nincsenek szellemek
2010. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele: hiszem ha látom. Pár éve, mikor még kisebb voltam (11-12 éves) nagyon szerettem olvasni vámpíros, saját szerzeményű történeteket. Böngészés közben elkallódtam egy szellemekkel foglalkozó oldalra. Ugye 11 évesen a gyerek még hiszékeny. Ahelyett hogy kiikszeltem volna a böngészőt, olvastam a lapot. Olvastam a szellemidézésről, néztek képeket/videókat róluk és ami a legnagyobb hiba volt, elolvasni mások történeteit a vendégkönyvben. A 18-as karika ki volt rakva az oldalra, de magasról lesz*rtam. Olyanokat olvastam, miktől rendesen beijedtem. Képzelheted milyenek voltak az éjszakáim. Nem mertem aludni, féltem, folyton képzelődtem, bemeséltem magamnak mindent. Ez 1 évig így ment, hát nem kívánom vissza azt az időszakot. Mára már kinőttem ezt a félelmet, hála Istennek. Egyébként ez a "hiszem ha látom" elv igaz az ufókra, démonokra és mindenféle természetfeletti lényre is egyaránt.
2010. nov. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Szellemek nincsenek. Csak paranoiák.... Gyenge emberek szárnyaló képzeletei.


És ez intelligenciából fakad. MErt túl sokat gondolkodunk és képesek vagyunk elhitetni magunkal dolgokat, hogy megmagyarázzunk valamit.

Ennyit erről a dologról.


Ne fossál.

2010. nov. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A Csöbárd ***** válasza:
Persze hogy léteznek, és ne higgy az okoskodó ateistáknak akik a hitvány érveikkel próbálják alátámasztani hogy nem léteznek. Én láttam is és hallottam is szellemet főleg kiskoromban, de akkor senki nem vett komolyan. Kisgyermekként iszonyatosan féltem a sötétben, mert éjjel tisztán kivehető, hangos röhögést hallottam az ágyam melletti falból. Egész éjszaka nem hagytam békét a szüleimnek, nem tudtam velük megértetni hogy mennyire tisztán és egyértelműen hallottam. Azt képzeltem hogy kicsiny manók voltak mert akkor még nem tudtam elképzelni hogy milyen is egy szellem, akkor még nem is láttam horror filmet. De szerintem a horror filmek egytől egyig mind hülyeségek. Azoktól igazán nem kell félned, mert olyan szarságok aztán tényleg nincsenek a valóságban, én általában röhögni szoktam rajtuk.
2010. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!